Насіння соняшнику як основа майбутнього врожаю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 610

Основа майбутнього врожаю соняшнику і генетичні зачатки його минулих поколінь закладено в його насінні. Саме насіння соняшнику є найважливішим засобом виробництва і дозволяє отримувати високий урожай. Займаються питаннями отримання насіння соняшнику нероздільні галузі рослинництва: насінництво і селекція.

Їх тісний взаємозв'язок можна описати таким чином: насіння - це витвір природи і селекціі.Іх мати - насінництво. Вона допомагає своїй дитині реалізувати весь потенціал сорту.

У сучасному розумінні насінництво - це теоретична і практична наука, що вивчає освіту, розвиток, будова насіння, їх потреба в різних факторах навколишнього середовища. Воно дозволяє розробити систему заходів, що дозволяють отримати високоякісний посівний матеріал. Крім того, наука володіє методикою, за допомогою якої можна визначити його якість, стандартизацію та продуктивні можливості. Для цього використовуються такі методи: вегетаційний, польовий, біохімічний, фізіологічний, радіаційний і ін.

Між іншим, на сайті http://agrosp.kiev.ua/catalog/2/ ви можете придбати таке насіння за найвигіднішими цінами на ринку.

Насінництво є важливою частиною рослинництва і виступає його теоретичною основою. Воно забезпечує постійне поліпшення якості насіння соняшнику, ніж гарантує підвищення врожайності. Насінництво займається питаннями організації виробництва і використанням посівного матеріалу.

Культивування соняшнику істотно відрізняється від загальної схеми організації вирощування інших рослин. Насінництво грає важливу роль у виробництві цієї культури. Воно виступають фактором становлення галузі на новий етап посилення технологічних процесів.

Якісне насіння соняшнику дозволили перейти на промислове вирощування культури і вирішили проблему формування густоти рослин за допомогою механізації. В Україні насінництво разом з вітчизняною селекцією стали родоначальниками великої кількості чудових гібридів і сортів соняшнику.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора