Спамери виплатили Facebook три мільйони доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1566

Компанія Power Ventures повинна буде заплатити штраф на суму три мільйони доларів соцмережі Facebook за поширення спаму. Таке рішення виніс суд у штаті Каліфорнія. У документі , який був опублікований судом , вказується , що Power Ventures визнана винною в порушенні правил соціальної мережі , авторських прав та незаконному доступі до сторінок користувачів .

Також у постанові сказано , що компанія розіслала не менше 60 тисяч комерційних листів. Компанія Power Ventures зареєстрована на Кайманових островах. Вона надавала послуги об'єднання акаунтів в різних соціальних мережах на своєму порталі power.com . При реєстрації у користувачів запитувалася персональна інформація , яка пізніше використовувалася для розсилки рекламних повідомлень.

Facebook подав на спамера до суду ще в 2008 році. Соцмережа виграла справу ще минулого року , однак через те , що Power Ventures направляла до суду кілька апеляційних заяв , остаточний висновок був зроблений тільки зараз. Одна з найгучніших справ соцмережі проти спамерів відбулася в 2009 році. Тоді Сенфорд Уоллеса , відомому як « Король спаму » був присуджений штраф у розмірі 711 мільйонів американських доларів.

Цілком очікувано, що така велика соціальна мережа, як Facebook приділяє достатню увагу вирішенню проблем поширення спаму та безпеки своїх користувачів, адже заспамлення явно не може позитивно вплинути на репутацію компанії та її сайту.

Друзі сайту: можливо вам потрібні якісні та професійні фрезери для манікюру та педикюру, які відрізняються своєю надійністю та довговічністю!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора