Lenovo зайнялася підготовкою власних систем на чіпі і розробкою носимих апаратів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1011

Компанією Lenovo організована невелика команда програмістів , якій буде доручена розробка апаратних платформ для гаджетів. Інформацію оприлюднив ресурс EE Times , посилаючись на слова Пітера Гортензіуса , голови підрозділу за технологіями китайського виробника електроніки .

Гортензіус стверджує , що компанія Lenovo в даний час не розглядає розробку власних систем на чіпах в якості пріоритетного напрямку , поки що фірма лише переживає свої можливості в даній сфері. Як би там не було , повністю переорієнтуватися на розробку апаратних платформ компанія не має наміру . Раніше надходили відомості про плани Lenovo відносно створення чіпів для планшетних ПК , смартфонів.

 

Пітер Гортензіус впевнений , компанія Lenovo має чітке уявлення про правильне дизайні носяться електронних пристроїв , представники фірми проводять роботи в даному напрямку.

Проте , топ- менеджер китайського виробника вважав за краще не розголошувати термінів виведення на ринок такої продукції. Ймовірною причиною цього може виявитися наявність обмежень в процесі реалізації компанією подібних ідей. Приміром , «розумні» годинник повинні оснащуватися дисплеєм певного розміру , засобами введення та іншими елементами .

В даний час компанія Lenovo направляє на проведення досліджень і розробку порядку 2 % доходів організації . Очікується , що до завершення поточного року розмір інвестицій в R & D може збільшитися у зв'язку з розширенням штату . Чисельність власних інженерів бренду Lenovo становить 46 тис. осіб , до них приєднаються 2,5 тис. співробітників компанії Motorola Mobility , а також 2 тис. працівників серверного відділу IBM.

Компанія Lenovo ответствует за якість продукції з однойменних логотипом , тому не виникає сумніву , що носяться пристрої бренду , крім великої функціональності , будуть відповідати критерію надійності.

Друзі сайту: інтернет-магазин kavacups.com.ua запропонує вам найкращу каву за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора