Легалізація контенту «ВКонтакте»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1462

Після того, як компанія Mail.Ru стала єдиним власником популярної соціальної мережі під назвою «ВКонтакте», ставлення до правовласників досить сильно змінилося. На думку Mail.Ru Group, однієї з важливих проблем, які вимагає швидкого рішення, є правовласники. У першу чергу необхідно якимось чином вирішувати проблеми з музикою на сайті. Варто нагадати, що в «ВКонтакте» існує величезна кількість різних треків, які знаходяться у вільному доступі, і користувачі без праці можуть прослухати їх.

 Через те, що соціальна мережа в більшості випадків відмовляла в задоволенні різних вимоги правовласників, на даний момент ресурс знаходиться в списку, в якому зібрані одні з найбільш злісних порушників авторських прав. Даний список був створений Торговельним представником США. В даний час проходить кілька судових тяжб за участю «Вконтакте».

Даний конфлікт намагалися залагодити шляхом поступок. Наппрімер, керівництво ресурсу погодилося на додавання кнопки в додаток, за допомогою якої користувач може придбати трек в магазині iTunes. Крім цього, були введені деякі обмеження при прослуховуванні музики для користувачів додатку «вконтаке» на платформі iOS. В першу чергу, це торкнулося кількості доступних треків.

Вас може зацікавити Новая Эра - нова рольова онлайн гра, яка точно вам сподобається!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора