Критерії вибору спецодягу

  • Переглядів: 92


Якщо ви працюєте на роботі, де завжди потрібно носити спецодяг, то ви повинні знати всі критерії його вибору. Тому до цього питання кожна людина повинна підходити з великою уважністю і серйозністю.

Ціна вашої помилки вибору може стояти вашого здоров'я і життя ваших співробітників. Крім цього, якщо одяг підібрати невірно, то вам буде взагалі не комфортно і тому виробництво знизиться, що негативно позначиться на фірмі. Якщо ви купите поганої якості одяг, то доведеться витратити додаткові гроші на покупку нової або відремонтувати старі комплекти, що погано позначиться на функціональності одягу. До речі, большой выбор спецодежды представлено в інтернет-магазині eurosiz.ua.

Пам'ятайте, що найважливішим критерієм є те, що одяг повинен відповідати стандартам, бути надійною та безпечною. Досягти це можна завдяки застосуванню якісних і правильно обраних тканин, фурнітури, дизайну, який відповідає вашому виробництву.

Підбираючи такий одяг потрібно враховувати також те, чим ви займаєтеся і в цілому ваша фірма. Все залежить від категорії складності виконаної роботи, такий одяг має мати різні властивості захисту, тобто ефективно протистояти вологості, температур, електриці, хімії й т.д.

При виборі ви повинні чітко дотримуватися деяких правил. Перед вибором, дізнавайтеся з якого матеріалу вона створена, не лінуйтеся і їдьте в фірму, де ви хочете придбати одяг і особисто подивіться на якість тканини. Вона повинна бути не тільки міцною, але і чистою. Вплив її зі шкірою має бути ідеальним, і не викликати жодних алергічних реакцій. В такому одязі вам повинно бути комфортно, а ваше тіло повинно дихати, це і забезпечить оптимальні умови роботи. Такими властивостями володіють натуральні тканини, але на жаль, при постійній шкарпетці, вони легко стираються і зношуються.

Пам'ятайте, що чим щільніше буде тканина, тим довше прослужить одяг, але висока щільність тягне за собою високу вагу речі. Тому найкраще вибрати спецодяг з матеріалів мають середню щільність. Також важлива і ціна, якість ніколи не буває дешевим, тому якщо ви хочете саме його, то доведеться витратити гроші.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора