Компанія Intel представила нові процесори Atom

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1448

Intel намагається догнати ринок , який успішно пропустила. Зараз у мобільному сегменті « рулить » Qualcomm , Mediatek і навіть Nvidia ( в багато пристроїв досі встановлюють Tegra 3 , також з'являються і продавані флагмани на Tegra 4). Саме тому на презентації Intel приділила увагу мобільному сектору. Однією з новинок став процесор Atom Z3000 на платформі Bay Trail . За словами виробника , цей чіп перевершує багато рішень на ARM. Чіп буде присутній на ринку в декількох версіях ( з двома і чотирма ядрами ) .

У порівнянні з попередньою розробкою інтел , даний чіп продуктивніший в ~ 3 рази , а головне - споживає менше енергії , що є перевагою перед конкурентами , так як це «болюче» питання в мобільних пристроях (більшій частині користувачів вже набридло заряджати свій смартфон / планшет по два рази на день). Використовуватися Atom Z3000 , Z3770 а також ( більш потужна версія - з 4 ядрами і тактовою частотою 2,4 ГГц) будуть в смартфонах і планшетах. Радує те , що завдяки таким новинкам буде просуватися і ринок в цілому - вже в найближчому майбутньому можна очікувати появи планшетів на повноцінній Windows , з хорошою продуктивністю , довгим часом роботи і за доступною ціною (близько 300 доларів).

Зараз , варто сказати , таких пристроїв практично немає - численні компанії, що виробляють планшетні комп'ютери на « вінді » , продають свої продукти за ціною в ~ 400-600 доларів і дорожче , що влаштовує далеко не всіх споживачів подібних гаджетів ! Так що в майбутньому , якщо у Intel все складеться належним чином , нас чекає ринок , насичений доступними пристроями на повноцінній операційній системі .

Друзі сайту: цілком можливо, що вам можуть сподобатись різноманітні цитати українською, які ви можете прочитати онлайн на сайті balachky.org


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора