Компанія Google представила сервіс відстеження переміщень Санта-Клауса

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1410

Як повідомляється в блозі найбільшої пошукової компанії, новий сервіс дасть користувачам можливість переглядати маршрут саней Санта-Клауса в режимі real-time 24 грудня, в католицький Святвечір. Сервіс, що отримав назву Santa Tracker, повідомить, де саме знаходиться в даний момент Санта-Клаус, куди він попрямує далі і яка кількість подарунків уже вручена своїм адресатам. Для відображення знаходження Санта-Клауса використовуються карти Google.

Також на сервісі присутня цікава казуальна гра жанру "Арканоід". Для роботи з настільки цікавим сервісом можна використовувати браузер, спеціальний додаток для пристроїв на базі Android або розширення для інтернет-оглядача Chrome. Примітно, що Google стверджує - сервіс створений спільно з представниками офісу самого Санти. За словами компанії - у створенні Santa Tracker взяли участь «ельфи-розробники». Це не перший сервіс подібного роду - до сьогоднішнього дня найпопулярнішим засобом стеження за Санта-Клаусом був NORAD Tracks Santa, яким управляє, зрозуміло, NORAD (Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки).

Цікаво, що в період з 2004 по 2011 рік картографію для NORAD Tracks Santa представляла саме Google. З поточного року NORAD співпрацює з Bing. C 2004 по 2011 рік картографічним партнером проекту виступала У 2012 році, проте, відмовилося від співробітництва з компанією. Місцезнаходження Санти 24 грудня буде відображатися на картах (їх розробляє Microsoft) і Cesium.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора