В Tomb Raider буде мультиплеер

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1668

За даними ігрового порталу All Games Beta, нова частина пригодницького екшену Tomb Raider отримає режим багатокористувацької гри. Про це поминалося на сайті GAME, популярного британського рітейлера. Варто відзначити, що пізніше всі згадки про мультіплеєр з сайту видалили. Як повідомляє All Games Beta, сторінка, присвячена Tomb Raider, містила короткий опис режиму - гравці отримають можливість грати не тільки за Лару.

Для вибору будуть доступні члени корабля з молодою Крофт на борту, а також жителі острова Яматай, де, власне, і розгортається сюжетна лінія. Треба сказати, що на GAME повідомлялося про декілька режимів багатокористувацької гри. У той же час, розробники не коментують інформацію щодо мультиплеєра. Чутки про його включення в гру в мережі з'являлися не один раз.

Нагадаємо, що два роки тому студія Crystal Dynamics планувала залучити до роботи над проектом фахівців з мультиплееру. Чергова частина популярного серіалу про Лару Крофт буде представлена ​​в березні наступного року. Сюжет розповість про юні роки легендарного мисливця за старожитностями. Згідно сюжетної лінії, Лара, якій в цей момент буде всього 21 рік, виявиться на кораблі, який зазнав аварії біля невідомого острова японського архіпелагу. Героїні належить докласти всі свої сили, щоб вижити на аж ніяк не гостинному березі.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора