Як вибрати чохол для свого телефону?

  • Переглядів: 481

Власники як нових, так і старих смартфонів бажають захистити свій пристрій від падінь і подряпин. Покриття корпусу деяких моделей здатне покриватися подряпинками, потертостями і сколами всього за кілька тижнів з моменту покупки. Вирішити проблему допоможе чохол. Але як правильно вибрати його?

Причини покупки чохла

1. При щоденному використанні пристрій торкається з різними об'єктами, поверхня деяких має гострі грані. Чохол здатний захистити апарат від механічних пошкоджень.

2. Захисні чохли з силікону рівномірно розподіляють енергію удару, тому при падінні корпус залишиться цілим.

3. При виробництві деяких моделей використовується ідеально гладке скло і алюміній. Застосування цих матеріалів може спровокувати вислизання пристрою з рук. Поверхня чохлів повністю запобігає ковзанню.

4. Використання чохла сприяє наданню пристрої індивідуальності.

Які види чохлів існують на ринку?

Потенційним покупцям представлено кілька різновидів захисних чохлів.

1. Бампери. Це рамка на бічні грані, що захищає від появи тріщин на склі в результаті падіння на бік. Чи не створює зайвий обсяг, не здатна кардинально змінювати розмір смартфона.

2. Накладки. Найбільш поширений вид чохлів. Являє собою задню кришку. Деякі моделі можуть прикривати краю дисплея. При виробництві використовується пластик, шкіра або силікон. У порівнянні бамперами, такий чохол здатний повністю закрити задню стінку. Великою популярністю користуються такі чохли для Meizu, так як виробник випускає велику кількість моделей на вибір.

3. Чохли-книги. Забезпечують максимальний захист пристрою. Головним конструктивним відмінністю є присутність відкидний кришки, яка закриває дисплей телефону. Як правило, проводиться з шкіри. Завдяки тому, що телефон повністю прикритий, він захищається не тільки від падінь, але і подряпин, отриманих, наприклад, від зв'язки ключів в кишені. Продукція має привабливий зовнішній вигляд.

4. Вінілові наклейки. При виробництві застосовується високоміцний вініл. Характеризується мінімальною товщиною - всього кілька мікронів. Перед власником відкриваються широкі можливості індивідуалізації, оскільки поверхня винила підтримує друк.

При виборі чохла слід переконатися в тому, що він підходить для вашого пристрою. В іншому випадку його неможливо буде встановити.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора