Найбільші IT-компанії проти «абстракцій» в патентах

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1165

Як повідомляє техноблог TechCrunch, 8 компаній, в числі яких Facebook і Google виступили з різкою критикою патентів в сегменті IT, які описують не конкретні технології, а якісь абстрактні ідеї. Компанії вважають, що подібне патентування являють собою загрозу прогресу. Більш того, такі патенти пропонується вважати неправомірними, оскільки вони є узагальненою розповіддю про ідею.

Тим часом, той, хто знаходить способи втілення подібних ідей стає потенційною мішенню для позовів з боку власників патентів на ідеї. Компанії-союзники описали ознаки подібних патентів і відправили отриманий експертний висновок в американський апеляційний суд. Вони запропонували відхиляти судові позови від власників таких патентів. Повідомляється, що Facebook, Google і інші учасники консорціуму ініціювали звернення до апеляційного суду під враженням розгляду між компаніями CLS і Alice Corp. Остання запатентувала «систему обробки інформації для забезпечення обміну облігаціями».

Противники абстракції в патентних документах заявляють, що зазначена система повністю відповідає критеріям «абстрактних ідей» і не містить технічних подробиць про способи впровадження. Відзначимо, що Google вже виступав з критикою патентного законодавства. Влітку минулого року компанія заявила, що операційна система Android піддається тиску з боку Oracle, Apple і Microsoft, які використовують як зброю патентні позови. За словами Девіда Драммонда, патенти є чинником, що гальмує впровадження інновацій.

Друзі сайту: якщо ви вмітимете робити мебель своими руками, ви зекономите великі кошти на ремонті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора