Китайські хакери змогли заволодіти секретними розвідданими США

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1278

Видання The Washington Post повідомляє про те, що атаці хакерів з Китаю була піддана інформація щодо останніх розробок систем озброєння США. Серед якій налічується близько двадцяти проектів, у тому числі і програмні розробки, які відіграють важливу роль у системі протиракетної оборони держави, а також для військових літаків і суден Сполучених Штатів. Про це йшлося в доповіді, наданому науковою радою міністерства оборони, який підготовлявся спеціально для Пентагону.

Друзі сайту: вас може зацікавити вигідна партнерская программа форекс, яка може принести вам чимало коштів!

Експерти турбуються на той рахунок, що через атаки китайських хакерів, КНР змогла отримати прямий доступ до останніх технологій і розробок, завдяки яким розвиток системи озброєння Китаю може просунутися досить далеко і швидкими темпами. Сформована ситуація може стати причиною ослаблення переваги збройних сил Америки, при виникненні будь-яких конфліктів. Також в статті видання зазначається, що науковий рада не висуває прямих звинувачень до КНР щодо розкрадання даних.

Але, як повідомили The Washington Post анонімні джерела, наближені до військових кіл, дуже великий відсоток зломів системи відбувається, як складові продуманого плану масової шпигунської атаки Пекіна. Щодо звіту наукової ради та складеного списку, прес-секретар Пентагону не став давати конкретних коментарів. Крім усього іншого, ЗМІ отримали інформацію про те, що внаслідок хакерської атаки був викрадений план штаб-квартири розвідки Австралії.

У тому числі і документи, які містили відомості про місцезнаходження систем безпеки і серверів комплексу, який розташований в Канберрі. Відкриття нового штабу мало відбутися ще минулого місяця, але поки його експлуатація ще не була розпочата.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора