Інтернет-магазин Amazon стане соціальним?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 876

Торгова марка Amazon намагається зробити зі свого сайту Amazon соціальну мережу. Творці сайту нададуть користувачам можливість створювати сторінки, вести блоги і розміщувати в них фотографії, відео і аудіо.

 

За повідомленням агентства Econsultancy, на сайті Amazon можна створити сторінки, які використовують можливості більшості популярних соціальних мереж, таких як Facebook і Pinterest. Також, для любителів соціальних мереж збережений звичний дизайн: вгорі сторінки присутнє зображення товару, який можна додати з кошика з покупками, а під банером розміщені три шаблонb. Кожен користувач може запустити один з трьох шаблонів: всі товари, пости, пости з мерчендайзингом.

Два останніх шаблонb наділені мерчендайзинг-віджетом, тобто відображається бренд, посилання на його товари або зображення товару з можливістю додати його в корзину. Багато брендів можуть вести свої новинні стрічки, розміщувати інформацію та зображення своєї продукції. Але все це не говорить про те, що Amazon стане «соціальнішим», можливо створення інтернет магазину цією компанією планувалося, як підгрунтя для серйознішого проекту.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора