Інформація сервісу Яндекс.Пробки транслюватиметься на Садовому кільці

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1495

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, в столиці Росії на Садовому кільці водії зможуть дізнаватися інформацію про завантаженість доріг з трьох екранів. На екрани, представлені компанією-оператором зовнішньої реклами IVM, виводиться інформація від сервісу Яндекс.Пробки. Вони розташовані близько найбільш великих перехресть Садового кільця: перехрестя з Великим Левшінським провулком, Барикадної і Нової Басманної вулицями. Водії можуть бачити дані про те, наскільки завантажені найближчі вулиці і загальна оцінка завантаженості доріг.

Найближчим часом найбільша пошукова компанія Рунета доведе кількість вуличних екранів з даними про пробки до 12-ти. Як заявив Дмитро Піменов, генеральний директор IVM, щодня вже встановлені екрани бачать приблизно 5 млн. чоловік. Глава рекламної компанії підкреслив - проект, насамперед, соціальний. «Ми плануємо привернути увагу інших гравців сегменту зовнішньої відеореклами» - підкреслив Піменов.

Нагадаємо, що у вересні цього року компанією Яндекс був запущений унікальний сервіс, що дозволяє прогнозувати пробки. Поки він доступний для Києва, Москви, Єкатеринбурга, Санкт-Петербурга і Стамбула. Ситуація на дорозі прогнозується на 60, 45, 30, або 15 хвилин вперед. У поточному місяці Яндекс вивів на головну сторінку порталу прогноз московських пробок на 5:00 вперед.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора