Google запустить динамічні посилання

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1089

Зовсім недавно компанія Google повідомила в своєму офіційному блозі про запуск так званих динамічних швидких посилань, які незабаром з'являться у всіх оголошеннях.

 Посилання такого роду будуть автоматично генеруватися і потім з'являтися безпосередньо під текстом певного оголошення, після чого будуть перенаправляти потенційних споживачів на супутні сторінки сайту рекламодавця.

Що стосується вмісту цих сторінок, то воно буде формуватися, ґрунтуючись на раніше проаналізованих пошукових запитах, а також покупок, які користувач здійснював раніше. Крім того, система також здатна визначити пристрій, з якого сам користувач здійснює перегляд оголошення, і виконає переадресацію на підходящу версію web-сторінки з тим чи іншим рекламним пропозицією.

При цьому в Google вважають, що не варто припиняти оптимізацію традиційних швидких посилань, бо в оголошеннях частка динамічних посилань буде досить низькою. У компанії запевняють, що кліки по швидким посиланням будуть безкоштовними, а платити потрібно буде лише за кліки посиланнях, які були створені за допомогою різних розширень, а також і по заголовкам.

На сторінці http://www.mirrybolova.com.ua/silikon.html ви можете купити якісні силіконові приманки, якщо збираєтесь на рибалку!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора