Google відкриє «хмарний» сервіс вже в квітні

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1817

Не виключається ймовірність того, що найближчим часом у компанії Google з'явиться власний «хмарний» сервіс. Чутки про створення нею мережевого сховища інформації з'явилися ще п'ять років тому. Імовірно, «хмарний» сервіс від Google буде називатися Google Drive.

Він надасть користувачам інтернету можливість використовувати дисковий простір на серверах компанії для розміщення файлів самих різних видів - музики, відео, текстових документів і т.д. Підключення до сервісу буде здійснюватися за допомогою використання спеціального інтерфейсу і програми-клієнта. «Хмарне» сховище Google Drive буде доступно не тільки з PC, але й з мобільних пристроїв, що мають підключення до мережі Інтернет, включаючи комунікатори і планшетні комп'ютери.

Спочатку користувачі будуть мати можливість розміщувати не більше 1 Гб інформації, що значно менше, ніж на переважній більшості вже функціонуючих аналогічних сервісів. Для прикладу - користувачам Microsoft SkyDrive виділяється по 25 Гб. Але досить скоро після запуску сервісу розміри акаунтів серйозно збільшаться. В рамках Google Drive буде надана можливість обміну посиланнями та інтеграції з Google Apps. Офіційне оголошення про відкриття сервісу очікується вже на початку квітня.

Друзі сайту: позитивные новости


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора