Google потурбувався про вашу безпеку

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 829

Всесвітня павутина радує нас не тільки безліччю різноманітної інформації, яку без зусиль можна відшукати, витративши всього пару секунд, але також і обширним кількістю вірусів і шкідливих програм.

Багатьох приваблює унікальний дизайн сайту, але хтозна, чи не підготував той чи інший веб-ресурс вам несподіваний сюрприз. Користуючись різними пошуковими системами, люди не завжди отримують попередження про потенційну небезпеку. Однак, відтепер кількість попереджень про заражених вірусами сайтів збільшиться.

Google в черговий раз вводить нововведення з метою захистити своїх користувачів, гарантуючи безпеку від вірусів. Як повідомляє головний інженер Метт Каттс, знаменита пошукова система посилить контроль за всіма ресурсами. Якщо певні сайти будуть викликати підозру на наявність шкідливих програм, користувач побачить відповідне попередження під час видачі.

Метт Каттс також радить приділити увагу відповідним налаштуваннях сервісу Google Вебмайстер. Він радить підписатися на спеціальні повідомлення, що попереджають користувачів про небезпеку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора