Георешетка: області застосування і якісні характеристики

  • Переглядів: 506

Такий матеріал або якщо бути точніше такий виріб як георешетка ще не відомо і використовується досить рідко.

Хоча тут же варто відзначити, що у георешітки є всі необхідні якості, щоб в майбутньому красуватися на кожному заміському і дачній ділянці. До речі кажучи, не дивлячись на те, що зараз цей матеріал не дуже популярний виробники вже налагодили випуск георешіток різного розміру, форм і навіть різних технологій виробництва.

Основна сфера застосування георешіток це організація, а точніше фіксація дорожнього покриття. До речі завдяки використанню цього матеріалу економиться багато часу, грунту і звичайно ж коштів. Якщо говорити конкретно, то георешетка використовується при створенні автомобільних доріг, а також при їх реконструкції. Крім цього георешетка застосовується і при зміцненні укосів і схилів з високою крутизною.

Більш того цей матеріал може застосовуватися навіть при фіксації насипних і нестабільних матеріалів. Само собою з такими характеристиками георешітки поступово збільшують популярність в ландшафтному дизайні, де вони застосовуються як армуючий матеріал, при створенні будь-яких об'єктів. До речі такі решітки застосовуються і при зміцненні берегових ліній.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора