Foxconn заперечує страйк на заводі в Чженчжоу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1487

Як повідомляє інформаційно-аналітичне агентство Reuters, представники Foxconn підтверджують лише кілька трудових спорів між співробітниками заводу і відділом забезпечення якості. За твердженнями цього боку, мали місце всього кілька інцидентів, що датуються 1 і 2 числами поточного місяця.

Нагадаємо, що 5 жовтня правозахисники з організації China Labor Watch повідомили, що на одному із заводів компанії страйк оголосили кілька тис. співробітників. Мова йде про виробничий майданчик в Чженчжоу, де збирають новий смартфон Apple - iPhone 5. Страйкуючі протестували проти розпорядження про роботу у святкові дні. Крім того, співробітників заводу не влаштували нові, більш жорсткі вимоги до якості збірки. Тайванська корпорація Foxconn, співробітниками якої за даними на 2011 рік є 1.2 млн. чоловік, виробляє збірку електроніки для компаній Amazon Canon, Nokia, Apple, Sony і Hewlett-Packard. Варто відзначити, що раніше в пресі не раз з'являлися повідомлення про неналежні умови праці на заводах цієї компанії. Співробітники заводу навіть зверталися до глави Apple з проханням вплинути на керівництво та посприяти поліпшенню умов праці.

Відомо також про серії самогубств серед співробітників заводу, які відбулися на грунті важких умов роботи та низької заробітної плати. У поточному році Apple привернула до контролю за умовами роботи на заводах Foxconn експертів з Fair Labor Association (Асоціація контролю над умовами роботи).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора