Дешеві LTE-смартфони від TCL

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1151

Китайська компанія TCL виробляє техніку вже давно і широко відома на рідному ринку. Для тих, хто упереджено ставиться до китайської продукції виходячи з міркувань про копії iPhone, NokLa та інших подібних, які були вкрай широко поширені років 5-7 тому, варто сказати, що «китай» буває різний. У випадку з TCL - якість висока, ціни - низькі, є гарантія і купа відгуків про продукції даного бренду в мережі, негативних моментів вже точно не більше, ніж у будь-якого іншого іменитого виробника, який ломить ціни за назву, по суті. Винятки є, наприклад, смартфони blackberry надають не тільки "залізо", а й безліч сервісів, що допомагають діловим людям.

Друзі сайту: вас може зацікавити управление видеонаблюдением в розумному будинку для масимально ефективної системи безпеки!

Для людей, які хочуть бути постійно в мережі і отримувати інформацію максимально швидко були представлені 2 бюджетні моделі. Молодша, з 4-дюймовим екраном, коштує всього 65 доларів, друга модель оснащується 4.5-дюймовим дисплеєм, інші характеристики, як і очікувалося, на низькому утраті - 512 мб. оперативки, 5 мп. Камера, а також простенький процесор. В цілому - для інтернету і перегляду потокового відео підійде відмінно, а враховуючи «доп. функції »- можна буде і в іграшки пограти, і музику послухати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора