Чим відрізняються комп'ютерні столи

  • Переглядів: 960

Ще зовсім недавно ми не знали, що таке комп'ютери, а сьогодні вже випускається спеціальна меблі для зручності роботи перед ними. Полички, скриньки, виступи для розміщення додаткових аксесуарів і шнурів, подовжувачів і тому подібних речей роблять столи для комп'ютерів функціональними, а роботу за ними - максимально комфортною.

Існує велика кількість різновидів комп'ютерних столів. На вибір представлені моделі на будь-який смак, тому кожен користувач ПК зможе вибрати найбільш зручний для себе як функціонально, так і за зовнішнім виглядом. Відзначимо деякі найбільш популярні з них.

Зверніть увагу, що купити комп'ютерний стіл ви можете на сайті stylbest.com.ua просто зараз!

Моделі столів

Найпоширеніші столи - звичайної прямокутної форми з висувається полицею для клавіатури і місцем для системника ПК. Мінімально можна розмістити всі комп'ютерні аксесуари. Це універсальна малоприваблива модель, якою користуються і вдома, і в офісі. Підійде вона до будь-якого інтер'єру.

Якщо вам набридли прямі кути, то можете вибрати напівкруглий стіл. Такий стіл додасть затишок в інтер'єр і пом'якшить його своїми плавними лініями.

Дуже зручні, особливо для невеликого приміщення, кутові комп'ютерні столи. З таким столом можна заощадити простір і знайти функціональне застосування кутку.

Якщо вам потрібно розмістити поруч з комп'ютером велику кількість книг, дисків та інших предметів, то буде зручно вибирати столи з надбудовою у вигляді поличок і навіть шафок. На полички можна також скласти прилади, такі як принтер і сканер. Буде зручно і акуратно. Комп'ютерні столи з надбудовою заповнюють простір на стіні, яка виявилася б марною і сумній, поєднуючи це з функціональним використанням простору. На поличках можна розмістити і інші предмети, які не відносяться до комп'ютерної тематики, навіть сувеніри, які підходять туди по стилю. Це додасть тепла і в комп'ютерний куточок і в усі приміщення в цілому. Працювати в таких умовах буде дуже приємно.

Як різновид столів з надбудовами потрібно відзначити модульні. Вони складальні, і кожен збирає їх відповідно до своїх потреб. Тут ви можете проявити свою творчість і дизайнерські здібності. Орієнтуючись на функціональність, не забувайте і про зовнішній вигляд. Можна здорово прикрасити стіну правильно розміщеними полками, шафками, прорізами.

Є столи-трансформери. Вони мають одну дуже зручну функцію - після роботи стіл можна скласти, замість нього залишиться звичайний підвісний ящик. Подібні конструкції зручні в маленьких кімнатах, де важливий кожен сантиметр. Сподобається така знахідка і шанувальникам мінімалізму.

Як правильно вибрати комп'ютерний стіл

Вибір комп'ютерного столу - відповідальна справа, особливо для людей, які будуть годинами проводити за ним. Невдало обраний стіл може з часом негативно позначитися на здоров'ї людини - на його зір, поставу, нервовій системі.

Перед вибором потрібно визначитися, де буде стояти стіл, якого розміру він повинен бути, що на ньому буде розміщувати. Висота столу повинна відповідати зручному розміщенню за ним людини, тому керуватися треба, виходячи з зовнішніх даних користувача. Врахуйте також глибину і довжину стільниці. Довгий стіл зручний, є місце для рук і розміщення необхідних предметів поблизу. Кути столу бажано вибрати напівкруглі. Полку для клавіатури повинна легко рухатися на роликах. Якщо ви вибираєте стіл для дитини, то краще, щоб він одночасно служив і письмовим столом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора