Bing Ads додав «Огляд облікових записів»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 948

Програмісти сервісу Bing Ads прислухалися до численних прохань користувачів і вирішили їх порадувати запуском можливості здійснювати одночасне керування кількома обліковими записами на платформі. Цю можливість назвали Account Summary або «Огляд облікових записів». Вона являє собою відповідь Центру клієнтів AdWords.

 Скористатися новою функцією зможе кожен рекламодавець або кожне рекламне агентство, яке володіє великою кількістю акаунтів в мережі Bing Ads. Головною особливістю функції є те, що вона дозволить проводити перемикання між двома тисячами акаунтів і стежити за показником продуктивності метрик кожного аккаунта. Цифра дві тисячі в даному випадку є максимальною. Дана можливість дуже корисна і однозначно порадує кожного рекламодавця.

Сторінка «Огляду облікових записів» показується кожному користувачеві сервісу, який володіє більш ніж одним аккаунтом. На цій сторінці є вкладка «Бюджети». Тут можна ознайомитися з загальним добовим бюджетом і загальним щомісячним бюджетом аккаунта. Також на цій вкладці можна буде побачити й інші відомості. Так, ті користувачі, які користуються замовленнями на розміщення оголошень (insertion order, IO), бачитимуть початкову та кінцеву дати IO, залишки бюджету IO, сам бюджет IO і IO замовлення на покупку.

На вкладці «Бюджети» можна фільтрувати акаунти (це здійснюється по імені) і робити настроювання вибору стовпців. Також є можливість повернути звичайну сторінку Кампаній після логіна.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора