Асесорська оцінка для Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 865

Знаменита компанія Google вже багато разів намагалася ввести механізм зворотньої віддачі в дію. Він полягав у тому, що користувачі повинні були давати зворотний зв'язок по видач пошуку в цілому. Для цієї мети пошуковик проводиться безліч тестів, для того щоб отримає фідбек.

На даний момент Google проводить експеримент, який помітно відрізняється від попередніх спроб компаній - а саме просить оцінити конкретні результати. Як зауважила багатотисячна аудиторія пошукача, з початку грудня 2014 року в видачі по запитах у верхньому правому куті спливає віконце «Допоможіть покращити Google» і задається питання, який саме з двох наведених відповідей є найбільш релевантним, крім перерахованих вище варіантів, існує також відповідь «обидва» і «ніякий».

До речі, сам пошукач не задає питання про релевантності видач взагалі, а цікавиться двома наведеними результатами. Компанія просить обов'язково відвідати два ресурси, перш ніж зробити вибір.

У розділі Google, який відповідає за довідки по веб-пошуку, коментується, що дані експерименти допомагають зрозуміти успішність тестування компанії, спрямованих на поліпшення пошуку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора