Абоненти стільникового зв'язку не захищені від стеження

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1468

Оператори стільникового зв'язку в Росії, говорять про те, що захист переговорів і особистих даних абонентів, що знаходяться у роумінгу за кордоном, або тих абонентів, які використовують інтернет-сервіси, може бути порушена. Раніше було відомо, що в Бразилії місцеві ЗМІ опублікували дані, які надав їм колишній працівник ЦРУ Едвард Сноуден, що говорив про активному і масштабному стеженні за Російським інтернет-трафіком і розмовами громадян.

З цього приводу сенатори запросили до себе представників найбільших операторів країни, для з'ясування можливості описаного вище. Представник компанії «Мегафон» - Ганна Серебряннікова, пояснила ситуацію, сказавши, що оператори зв'язку мають чіткі пункти за якими проводиться захист персональних даних абонентів, в той час як інші компанії погоджуються на це добровільно і перевірити дане угода не можливо, як і захист даних. Дмитро Кононов, представник «Вимпелкому» пояснив, що в роумінгу за кордоном захист персональних даних може бути порушена.

«Ростелеком», а саме Едуард Василенко повідомляє про те, що на території Росії всі дані захищені не тільки за угодою, але і по законодавчій базі. Однак інтернет сервіси, що знаходяться поза Російської кордону, можуть становити небезпеку для абонента. Павло Литвинов з компанії «МТС» підкреслив, що з кожним роком, на удосконалення захисних систем витрачаються мільйони рублів, і рівень захисту з кожним роком все вище і вище.

Друзі сайту: можливо вашому підприємству потрібні якісні фрезерные станки, які ви можете придбати за доволі вигідними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора