Угрупованню Anonymous приписують створення нової ОС

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2003

За даними The Hacker News для користувачів мережі інтернет відкритий доступ до дистрибутива нової операційної системи, створеної членами хакерського угруповання Anonymous.

Anonymous OS розроблена на основі ОС Ubuntu 11.10 в графічному середовищі MATE. Вона включає в себе додаткове хакерське програмне забезпечення - стимулятор DOS-атак, програми для злому паролів і для пошуку вразливостей під назвами John the Ripper і Sql Poison. Дизайн нової операційної системи виконаний із застосуванням символіки Anonymous. З метою збереження конфіденційності ОС можна встановлювати на знімні носії - флешки або диски.

Нагадаємо, що трохи раніше були створені Tails і Liberte для Linux. Згідно розміщеної на Tumblr в присвяченому цій хакерської групи блозі інформації, створення Anonymous OS переслідує виключно навчальні цілі, а дистрибутив створений для перевірки інтернет-ресурсів на безпеку. За даними на 15 березня ОС була завантажена понад 4600 разів. У той же час творці мікроблога AnonOps, який асоціюється з групою Anonymous, повідомляють, що Anonymous OS - це підробка, яка містить троянські програми. Нагадаємо, що в групі Anonymous відсутня сувора ієрархія, що часто призводить до появи суперечливих відомостей про її діяльність.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора