Дератизація підвальних приміщень

  • Переглядів: 530

Дератизація підвальних приміщень - одна з найпоширеніших робіт, так як підвальні приміщення-рай для гризунів. Якщо вчасно не зреагувати, вони можуть з підвалу перебратися в будинок, тому слід проводити дератизацію. Про те, як проводитиметься дератизація, навіщо потрібно її проводити і які кошти використовуються ми вам розповімо в цій статті.

Дератизація підвальних приміщень:

Для чого взагалі потрібна дератизація? Природно, для того, щоб щури не проникли в будинок, тому, що вони завдають людям шкоди, завдаючи каліцтва майну власників, також є переносниками різних інфекцій. Дератизація проводиться, коли надійшов сигнал від власників, що у них в будинку завелися щурі. Звичайно, дератизація повинна проводитися не тільки, коли надійде сигнал від мешканців, адже зазвичай сигнал приходить, коли вони досягають перших поверхів. Але також повинна проводитися в якості профілактики кілька разів протягом року, щоб потруїти щурів в підвальному приміщенні.

До речі, на сайті https://sanitar82.ru/дератизация-симферополь ви можете замовити якісну дератизацію швидко та вигідно.

Якщо сигнал все-таки надійшов, то спочатку фахівець перевіряє і оцінює роботу, проводить розрахунок на витрати сировини (Наприклад, розрахунок того скільки потрібно інсектицидних препаратів на площу приміщення). Після виявлення щурів і мишей, оцінки і розрахунку укладається договір, і вже на наступний день починають проводити дератизацію приміщення за всіма стандартами і правилами ТБ. Застосовуються отруєні приманки, різні родентициди, а також установка різних пасток. Проводиться замазка місць проникнення гризунами бетонного розчину з битим склом.

Також дану процедуру слід проводити в якості профілактики раз на місяць. В якості профілактики проводиться огляд підвальних приміщень на наявність гризунів, екскременти гризунів (кал і сеча), сліди лапок, нори і.т.п.

Якщо під час профілактичного огляду були виявлені сліди або інші докази того, що щури знаходяться в підвальному приміщенні, то проводиться більш ретельний огляд і виявлення наявність причин, за якими вони проникли всередину.

Частота дератизації підвальних приміщень коливається від 1 до 3-ох разів на місяць і залежить від того, наскільки велика площа роботи і наскільки важкий попався випадок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора