Ловля риби кастинговою сіткою

  • Переглядів: 1469

Кастингові, або, як її ще називають, накидна мережа, вважається однією з найефективніших снастей для лову риби. За допомогою всього лише одного помаху в воду опускається сітка, покриваючи собою певну площу. Через кілька хвилин вже можна бути з уловом.

Якщо подивитися з боку, то процес закидання не несе ніяких складнощів, але насправді, щоб снасть правильно закинути, потрібно чимало потренуватися. Для використання кастингові мережі, в першу чергу потрібно поцікавитися технікою закидання, інакше правильно це зробити не вдасться. Щоб освоїти техніку досконало, необхідно снастю регулярно користуватися. Причому, це правило може бути застосовано до застосування будь-снасті, навіть звичайної вудки поплавця.

Техніка закидання кастингової сітки

Кастингові мережу виготовлена з мережевого полотна, у вигляді кола. По краях цього полотна закріплений міцний шнур з грузилами. Щоб мережа змогла розправитися в процесі польоту, до її середині закріплений міцний плетений шнур, діаметром близько 5-ти мм. Щоб зручніше було кидати, використовують снасті оптимальних розмірів. Як правило, до великих мереж приступають тоді, коли вже є серйозний досвід.

У тому місці, де передбачається ловити рибу, глибина водойми повинна бути відомою, оскільки довжина шнура обмежена. Крім цього, необхідно прорахувати, яку площу вдасться обловить, і яку рибу планується зловити. На підставі цих розрахунків виготовляють сітку з необхідними розмірами вічок.

До речі, ви можете придбати кастингову сітку в ZvZ - Заходи, выбирай, забирай! за найвигіднішими цінами вже сьогодні.

Кастингова сітка показує непогані результати при ловлі коропа, особливо в темний час доби. У цей період короп переміщається на мілину в пошуках їжі. Бажано взяти з собою ліхтар, щоб не ловити рибу наосліп. Ліхтар має бути досить потужним, щоб пробити товщу води своїм променем. Він знадобиться для того, щоб визначити місцезнаходження риби. До того ж, світло завжди привертає рибу. Насправді, нічого складного в процесі лову немає. Для цього потрібно зібрати всю мережу в руку, і закинути певним способом. Мережа в польоті розкривається і накриває певну ділянку акваторії, де знаходиться видобуток. Коли вона вже опустилася на дно, рибалка тягне на себе шнур, що змушує мережу стискатися. Таким чином, видобуток потрапляє в пастку. Закидаючи кастингові мережу, необхідно точно розрахувати напрямок і силу кидка, інакше мережа не встигне вчасно розкритися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора