Транзакції усередині Blockchain: Як вони проходять?

  • Переглядів: 674

Транзакцією всередині кріптовалютной мережі (в блокчейне) називається процес передачі цифрової валюти (в тому числі біктоінов).

Успішною ж транзакція вважається лише після певних дій: хеш заноситься в новий блок, Майнер його «перевіряють» за допомогою майнинга, і лише потім транзакція «прописується» в блокчейне.

Цікавою особливістю блокчейна є той факт, що будь-яка людина має право і може подивитися інформацію про будь-який блокчейн транзакції усередині мережі. І неважливо коли вона була виконана.

У той же час, особисті дані відправника та одержувача залишаються загадкою.

Роль транзакцій для Bitcoin

Насправді біткоіни, як таких, просто не існує. Якщо не вірите, то подивіться на адресу конкретної монети BTC: там присутній виключно хеш про проведену транзакцію, про що можна детальніше дізнатися на cryptowikipedia. Тобто виходить, що самі біткоіни - це всього лише транзакція або список транзакцій в блокчейні. Тут вказуються записи про різноманітні передачах між біткоіни-гаманцями, а також баланс, який збільшився або зменшився (у залежності від транзакції).

Транзакції: Де вони зберігаються?

Саме так все записи про проведені транзакції і містить блокчейн. Кожен блок ланцюжка містить в собі інформацію про транзакції попереднього блоку, що і дозволяє будь-якому користувачеві бачити всю інформацію про будь-якої операції всередині мережі.

Що за інформація зберігається в транзакціях?

При проведенні транзакції, тобто передачі криптовалюта від одного адресата до іншого, передається відразу три види інформації. Ось яка саме інформація передає під час транзакцій:

  • Кількість біткоіни (або іншої цифрової валюти);
  • «Вхід», або ж адреса відправника. По суті, це адреса біткоіни-гаманця, з якого «пішла» певна сума в біткоіни;
  • «Вихід», або ж адреса одержувача. Тут міститься інформація з адресою біткоіни-гаманця, на який пересилається певна сума криптовалюта. Як працює / відбувається транзакція?

Насправді тут також все дуже просто. Для проведення транзакції необхідно мати адресу гаманця і приватний ключ. Адреса в випадку з біткоіни генерується автоматично, та й приватний ключ також.

Цікаво, що біткоіни адресу і приватний ключ - це набір різноманітних букв і цифр. Єдиною відмінністю між адресою та ключем полягає в тому, що приватний ключ - це секретна інформація. Саме за допомогою даного ключа ви отримуєте доступ до гаманця, і, відповідно, отримуєте можливість розпоряджатися коштами / проводити транзакції.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора