Розробка мобільних додатків: що потрібно знати?

  • Переглядів: 453

З кожним роком кількість завантажень мобільних додатків користувачами гаджетів, що мають вихід в Інтернет-мережу, зростає. Тому послуга розробка під Android, ціна на яку залежить від складності програми, затребувана багатьма комерційними структурами. Мобільні додатки дозволяють збільшити продажі товарів, послуг, стають ефективним засобом комунікації між покупцями і продавцем, персоналом компанії.

Переваги додатків для портативних пристроїв

Для ефективного ведення бізнесу за допомогою електронної комерції необхідний правильно продуманий і оптимізований веб-ресурс. Це підтверджується аналітичними дослідженнями. За їх результатами встановлено, що більше 60% власників мобільних пристроїв використовують їх для моніторингу:

  • перевірки відгуків;
  • пропозицій, знижок;
  • цін на товари, послуги;
  • порівняння продукції;
  • покупки товарів.

Як повідомляє dailyonline.ru, для підприємств, що здійснюють комерційну діяльність, власне мобільний додаток стає ефективним інструментом завоювання цільової аудиторії, зміцнення своїх позицій на ринку. Витрачені на розробку програмного забезпечення кошти окупляться збільшенням прибутковості бізнесу, підвищенням іміджу компанії, розширенням маркетингових можливостей.

Пошук розробника

Створення якісного мобільного застосування під певний вид бізнесу вимагає професійних знань, досвіду. Доручити таку роботу першого ліпшого фрілансеру або медіакомпанії означає марно витрачені фінанси, отримання неякісного продукту. Уникнути подібних помилок допоможе розробка мобільних додатків на замовлення в надійній компанії, що спеціалізується на створенні програмного забезпечення для бізнесу.

Пропозицій в Інтернет мережі безліч. Щоб зрозуміти чи зможе розробник виконати поставлене перед ним завдання досить виконати наступні рекомендації:

  • Проаналізуйте та оцініть майбутнього розробника.
  • Грамотно сформулювати технічне завдання, вимоги до мобільного додатку.
  • Серед пропозицій, слід вибирати компанії, що надають пакети послуг.
  • Ставтеся з підвищеною обережністю до дешевих пропозицій.

Для отримання хорошого мобільного додатка необхідно визначити, що очікується від майбутнього програмного продукту. В першу чергу необхідно дізнатися цільових клієнтів. Потім визначається яким буде додаток, динамічним або статичним. Наступний крок - це визначення функцій, які виконуватиме програма і завдань, що вирішуються нею в процесі роботи.

Перед розробкою програми слід переконатися в його необхідності користувачам. Для цих цілей можна створити пробну версію. Це недорого спосіб, що допомагає візуалізувати майбутній програмний продукт. Серйозні студії професійно розробляють додатки спочатку створюють пробник. На такій версії клієнт зможе переконатися в доцільності програми для його бізнесу. Після визначення дієвості продукту приступають до розробки повноцінного додатка. Досвідчені професіонали створять якісний продукт і нададуть замовнику програму, що відповідає запитам його бізнесу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора