Різне

Uncategorised

Зимове вирощування овочів в теплиці

написав Владислав Мислінський

Справжні любителі садівництва і дачники намагаються отримати багатий урожай, незалежно від сезону і погодних умов. І навіть суворий зимовий період не є перешкодою! Вирощування овочів в морозний сезон - складний і трудомісткий процес. Рослинам потрібен повноцінний догляд, який дозволить збільшити кількість світла, тепла, забезпечити захист від вітру і холоду, правильний полив. Овочеві культури в даний період року можуть вирощуватися в будинку або в тепличних конструкціях. З особливостями кожного варіанту ми і постараємося вас ознайомити далі.

Как сформировать ассортимент магазина: ключевые принципы

написав Владислав Мислінський

Ключ к успеху магазина женской одежды — это ассортимент. Существует несколько базовых принципов, которыми следует руководствоваться при его составлении. О них мы подробно расскажем в этом материале.

Алмазні диски. Переваги

написав Владислав Мислінський

Жодний будівельний або ремонтний захід не обходиться без різки різних металів. Для цього існують алмазні диски, які мають цілу низку переваг.

Вибір електроскутера

написав Владислав Мислінський

Хорошою альтернативою велосипедам є електроскутери. Ці сучасні засоби пересування сьогодні користуються особливою популярністю.

Переваги риболовлі на платних водоймах

написав Владислав Мислінський

За своє життя мені доводилося рибалити в багатьох місцях, як в диких умовах, так і на платних базах. У цій статті я описав суто власні спостереження і висновки. Відзначивши переваги рибальських баз, я виділив кілька моментів, про які ви повинні знати, при виборі місця риболовлі:


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора