Різне

Uncategorised

Особливості технології проєктування бренду

написав tanyetko94


Сьогодні під «брендом» прийнято розуміти термін, ім'я, символ, знак, дизайн або їх комбінацію, призначені для ідентифікації компаній, продуктів або окремих особистостей. На відміну від продуктів бренди мають під собою невиробничу основу. Вони формуються в людській свідомості і забезпечують емоційний зв'язок між їх сприйняттям і функціональністю продуктових пропозицій.

Як вибрати деревообробний верстат?

написав tanyetko94


Обробка дерева має велике значення для промисловості, меблевого виробництва. Свердління, стругання, пиляння, фрезерування, шліфування та інші процедури практично неможливі без спеціального обладнання - деревообробного верстата. Вибір такої техніки є відповідальним завданням і залежить, перш за все, від умов експлуатації. Побутові, промислові та професійні - потужність обладнання залишається головною характеристикою при покупці верстата.

Що таке реструктуризація кредиту?

написав tanyetko94


Концепція реструктуризації дуже обширна і найчастіше відноситься до зміни економічної структури підприємства, що призводить до підвищення його ефективності або функціональності. У фінансовому контексті, однак, можна теж говорити про реструктуризацію кредиту. Що це і для кого це?

Как подготовить бу авто к продаже?

написав Третьосортний

Чтобы выгодно продать бу автомобиль, необходимо уделить внимание его подготовке. Для этого мало просто вымыть салон и кузов, необходимо подойти к вопросу максимально ответственно, например, проверить техническое состояние.

Антигістамінні препарати при алергії: як зробити вибір?

написав tanyetko94


Антигістамінні препарати - це лікарські препарати, спрямовані на блокування рецепторів гістаміну - хімічної речовини в організмі, яка регулює сон і пробудження, а також здатна викликати алергічні реакції: набряк дихальних шляхів, порушення роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора