Різне

Uncategorised

Арешт майна Кіма Доткома визнаний недійсним

написав Третьосортний

На порталі TorrentFreak з'явилася інформація про те, що Новозеландський Верховний Суд виніс рішення про визнання недійсним виданого раніше ордера на арешт майна, що належить Кіму Доткому - власнику файлообмінника Megaupload. На сайті пояснюється, що причиною для прийняття такого рішення послужила помилка, допущена поліцейськими Нової Зеландії при оформленні документа в січні цього року, яка порушила право Кіма Доткома на законний захист його прав та інтересів.

Брати Замвер запускають копію Amazon

написав Третьосортний

Берлінський стартап Lazada, який заснували брати Замвер, готовий зайняти свою нішу і планує переманити частину клієнтів самого популярного інтернет-магазину Amazon. Олівер Замвер з братами Марком та Олександром інвестували в клона Amazon понад 120 млн. американських доларів.

Google Wave припиняє свою роботу

написав Третьосортний

Днями компанія Google поінформувала зареєстрованих користувачів сервісу Google Wave про майбутнє припинення його роботи, яке відбудеться 30 квітня. На даний момент сервіс доступний тільки в режимі читання. Підготовка до закриття велася досить давно, хоча користувачі поставилися до цієї новини дуже негативно.

The Pirate Bay розмітить сервера на безпілотних літальних апаратах

написав Третьосортний

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що торрент-сервіс The Pirate Bay планує встановити серверне обладнання на борту літаків-безпілотників, що курсують над територією нейтральних вод. Завдання цього проекту полягає у забезпеченні захисту сервісу від переслідувань з боку власників авторських прав, які зазвичай звертаються до органів влади держави, на території якого базується інтернет-ресурс з проханням припинити правопорушення і припинити роботу того чи іншого сайту.

Письменники Китаю звинувачують корпорацію Apple в порушенні авторських прав

написав Третьосортний

Компенсацію у розмірі понад 7,9 млн. доларів зажадали від компанії Apple 20 відомих китайських письменників за порушення своїх авторських прав. Інформація про це нещодавно з'явилася в багатьох ЗМІ Китаю.

Lenovo і SugarSync анонсували хмарний сервіс Lenovo Cloud Storage

написав Третьосортний

Компанії Lenovo спільно з SugarSync оголосила про запуск хмарного сервісу Lenovo Cloud Storage, який призначений для комп'ютерів і планшетів Lenovo. Він надасть користувачам можливість здійснювати синхронізацію і зберігання інформації на різних платформах і пристроях.

Завантаження сервісу Lenovo Cloud Storage від SugarSync доступне вже зараз, а на ноутбуках Lenovo ThinkPad, Lenovo IdeaPad і на планшетних комп'ютерах на базі операційної системи Android він з'явиться в квітні. Користувачі Lenovo Cloud Storage безкоштовно отримають 5 Гб віртуальної дискової пам'яті, що дозволить здійснювати синхронізацію даних практично миттєво, роблячи їх доступними відразу на декількох різних пристроях. Додатковий дисковий віртуальний простір можна буде придбати на платній основі.

Groupon зобов'язали зробити ціноутворення прозорим

написав Третьосортний

За даними BBC, лідера сегмента купонних сервісів, компанію Groupon, закликали зробити механізм ціноутворення більш прозорим. Саме таку вимогу висунула британська організація OFT (управління добросовісної конкуренції). На думку фахівців, такі заходи допоможуть запобігти зловживання і спекуляції при визначенні термінів дії акції та розмірів знижок.

27% американців стежать за новинами за допомогою мобільних пристроїв

написав Третьосортний

Як повідомляє Pew Research Center, близько чверті жителів США відвідують сайти інтернет-ЗМІ, використовуючи мобільні пристрої, такі як планшетні комп'ютери і смартфони. Проведені організацією опитування говорять про те, що власники мобільних пристроїв, які відвідують з них новинні ресурси, дуже часто (в 80% випадків) використовують і традиційні засоби - ПК і лептопи.

А ось тих, хто використовує для перегляду онлайнових засобів масової інформації пристрої трьох видів (персональні комп'ютери, планшетні ПК і комунікатори), набагато менше. За даними Pew Research Center - таких користувачів всього 5%.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора