Різне

Uncategorised

Wikipedia тепер використовує карти OpenStreetMap

написав Третьосортний

Після встановлення компанією Google оплати за надання доступу до Google Maps для інтернет-ресурсів, користувачі яких звертаються до карт частіше 25 000 разів на добу, багато хто з них припинив роботу з цим сервісом. До цього числа увійшла й найбільша в світі інтернет-енциклопедія Wikipedia, яка тепер використовує в мобільних додатках OpenStreetMap.

Система фільтрації доступу в Інтернет в КНР серйозно вдосконалена

написав Третьосортний

Нещодавно вчені з Швеції Пилип Вінтер і Стефан Ліндског проаналізували технологію, яка дозволяє діючій в Китаї системі фільтрації відомостей з мережі Інтернет заблокувати практично будь-який трафік з системи Tor. В результаті вони прийшли до висновку, що китайці застосовують технологію ідентифікації потоку даних за допомогою глибокого аналізу з використанням спеціальних сканерів, які ідентифікуючи трафік в якості моста Tor, автоматично його блокують.

Реліз Grand Theft Auto V може відбутися вже в травні 2013 року

написав Третьосортний

На форумі Gamespot анонімним користувачем з посиланням на недавно звільненого з Rockstar North співробітника розміщена інформація про те, що реліз Grand Theft Auto V запланований на травень наступного року. Уточнюється також, що демонстрація першої версії гри відбудеться на виставці Е3.

Цифрові версії газет в США будуть доступні на платній основі

написав Третьосортний

Все частіше можна почути думку експертів про те, що починається новий період в історії газет в США. Тепер читачам навіть в мережі інтернет доведеться платити за новини. Якщо зовсім недавно будь-яку газету можна було безкоштовно прочитати на сайті, то тепер доступ стане платним. Причому, ця стратегія вже реалізована майже на 25% - в 300 з 1350 існуючих в США виданнях. Тепер на більшості сайтів газет користувачі повинні оплачувати інформацію.

Microsoft залишає Німеччину

написав Третьосортний

Рішення за позовом компанії Motorola про порушення патентних прав на технологію стиснення відеоматеріалів корпорацією Microsoft суд Німеччини винесе не пізніше 17 квітня. Результатом задоволення позову може стати заборона на поширення на території Німеччини багатьох програмних продуктів, включаючи операційну систему Windows 7.

Samsung інвестує в будівництво заводу в Китаї сім мільярдів доларів

написав Третьосортний

За даними видання The Korea Times, не менше 7 млрд. доларів планує інвестувати корпорація Samsung Electronics в будівництво на території Китаю в місті Сіані заводу з випуску чіпів пам'яті NAND. Перша інвестиція в розмірі 2,3 млрд. доларів вже затверджена радою директорів.

Google оголосила про офіційний реліз мови програмування Go version 1

написав Третьосортний

Компанія Google офіційно повідомила про перший реліз власної відкритої експериментальної мови програмування в стабільному варіанті Go version 1, яка вперше була анонсована ще в кінці 2009 року. Мова тепер доступна у формі бінарних пакетів для Windows, Linux, Mac OS X, FreeBSD та деяких інших ОС.

Google відкриє «хмарний» сервіс вже в квітні

написав Третьосортний

Не виключається ймовірність того, що найближчим часом у компанії Google з'явиться власний «хмарний» сервіс. Чутки про створення нею мережевого сховища інформації з'явилися ще п'ять років тому. Імовірно, «хмарний» сервіс від Google буде називатися Google Drive.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора