Різне

Uncategorised

Apple найме автора діалогів для Siri

написав Третьосортний

Як повідомляє видання MIT Technology Review, компанія Тіма Кука розшукує співробітника для роботи з голосовим помічником Siri. В діловій соціальній мережі LinkedIn було розміщено відповідне оголошення-вакансія, яке в даний час вилучено. Головним обов'язком нового співробітника буде створення діалогів для утиліти Siri.

Навігаційне ПЗ від компанії Яндекс зможе працювати в оффлайн-режимі

написав Третьосортний

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, додаток для мобільних пристроїв «Навігатор» зможе працювати навіть без підключення до інтернету. Для цього користувачеві потрібно буде тільки завантажити в пам'ять свого мобільного пристрою карту відповідного міста. Ця операція досить проста - у меню навігатора з'явився пункт «Завантажити карти» з можливістю вибору міста.

Windows 8 подолала рубіж в 40 млн. проданих ліцензій

написав Третьосортний

Софтверна компанія Microsoft з моменту релізу своєї нової операційної системи зуміла продати більше 40 мільйонів екземплярів Windows 8. Як повідомляє крупне інформаційне агентство Reuters, такі цифри озвучила Тамі Реллер, що представляє вищезгадану компанію. Саме вона завідує фінансами і маркетинговою політикою підрозділу Windows.

Яндекс.Навігатор отримав кілька нових функцій

написав Третьосортний

Російська IT-компанія Яндекс серйозно оновила свій картографічний додаток Яндекс.Навігатор. Тепер Навігатор враховує стаціонарні та мобільні дорожні камери. В даний час кількість камер, зазначених на картах додатки - близько 5 тис., проте їх кількість невпинно зростає. Додаток сповістить водія про те, що ведеться на ділянці дороги зйомка звуковим сигналом. На думку розробників, нововведення дозволить уникнути сумно відомих «листів щастя» і змусить водія дотримуватися встановленого швидкісного режиму.

MS Office для мобільних платформ iOS і Android будуть представлені в 2013 році

написав Третьосортний

Як повідомляє видання The Verge, посилаючись на співробітника чеського філіалу Microsoft, софтверний гігант представить версію MS Office для платформ Android і iOS вже навесні наступного року. Крім того, в The Verge розпорядженні ще не оприлюднений прес-реліз, який підтверджує слова співробітника чеського відділення по імені Петер Бобек.

Mozilla представила систему авторизації Persona

написав Третьосортний

Як повідомляється в блозі компанії Mozilla, стартувала система авторизації на веб-ресурсах під назвою Persona. Нагадаємо, що в 2011 році цю систему анонсували, як BrowserID. Можливості Persona стандартні - система авторизації дає можливість відвідувати різні сайти, застосовуючи один пароль. В якості логіна використовується e-mail.

Mail.Ru Group представив браузер для соціальних мереж

написав Третьосортний

Інтернет-холдинг Mail.Ru Group презентував власний браузер, розрахований, насамперед, на користувачів соціальних мереж. Як повідомляється в прес-релізі компанії, користувач має можливість використовувати свої акаунти з соціальних мереж, причому Amigo (так називається новий браузер), дозволяє переглядати контент з мереж Facebook, Однокласники, ВКонтакте і Мій світ у зручному бічному вікні.

З'явилася нова інформація про Assassin's Creed IV: Black Flag від Ubisoft

написав Третьосортний

У мережі з'явилася інформація про ключові особливості нової серії гри Assassin's Creed IV: Black Flag від Ubisoft. Створенням гри займаються відразу вісім студій. Компанія, яка очолює розробку чергової серії - Ubisoft Montreal поклала в основу Assassin's Creed IV: Black Flag принцип свободи дії.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора