Різне

Uncategorised

Google заплатить французьким газетам і журналам 82 млн. доларів

написав Третьосортний

Los Angeles Times повідомляє, що інтернет-компанія Google для розвитку цифрових версій газет і журналів надасть французьким засобам масової інформації 82 млн. доларів. Ця сума передбачена укладеною 1 лютого між корпорацією та Французьким Урядом угодою. Дана домовленість досягнута в результаті переговорів, що тривали протягом декількох місяців.

У 2013 році ФАС всерйоз зверне увагу на доходи соціальних мереж

написав Третьосортний

Вперше з моменту появи соціальних мереж ними серйозно займеться Федеральна антимонопольна служба Росії. У поточному році нею буде докладно досліджуватися цей ринок з метою з'ясування обсягів доходів, одержуваних за рахунок реклами і платних сервісів. Нагадаємо, що минулого року увага ФАС було зосереджена на дотриманні інтернет-ресурсами законодавства про рекламу, зокрема, заборон на просування сигарет і алкоголю.

Сервіс Яндекса «Народ» переходить у відання uCoz

написав Третьосортний

Представники компанії Яндекс повідомляють, що всі функціонуючі в даний час на основі сервісу «Народ» сайти вже на початку весни поточного року автоматично почнуть працювати на базі uCoz. Після переїзду будуть збережені їхні колишні адреси і зміст, а користувачі отримають більш широкі можливості для просування і розвитку своїх ресурсів.

Apple змушена прибрати Mac Pro з європейського ринку

написав Третьосортний

Корпорація Apple днями поінформувала своїх торгових контрагентів про те, що у зв'язку з невідповідністю із знову прийнятим технічними вимогами Європейського Союзу у сфері електричної безпеки з 1 березня на території Європи буде припинено продаж комп'ютерів Mac Pro. Прийом замовлень на поставку цих пристроїв завершиться вже 18 лютого.

CD Projekt RED анонсували «Відьмак 3: Дике полювання»

написав Третьосортний

Як повідомляє популярне серед геймерів видання Game Informer, офіційний анонс продовження RPG «Відьмак» вже відбувся. За даними видання, чергова, третя частина «Відьмака», що отримала підзаголовок «Дике полювання», вийде в наступному році. CD Projekt RED випустить гру на ПК і основних платформах, які будуть актуальні на момент релізу. На думку аналітиків Game Informer, швидше за все, гра буде розроблена для ігрових консолей наступного покоління.

Bohemia перейменувала основну локацію ArmA III

написав Третьосортний

Bohemia Interactive прийняла рішення змінити назву основної ігрової локації свого нового проекту ArmA III. Як повідомляється на офіційному ресурсі компанії, острів Лімнос перетворився на Атліс. Як заявляють творці одного із самих реалістичних тактичних шутерів, подібне рішення викликане скандалом з арештом двох співробітників Bohemia Interactive.

Легендарна стратегія Homeworld може отримати продовження

написав Третьосортний

Ігрова студія teamPixel планує придбати у THQ права на франшизу Homeworld. При цьому розробники звернулися до геймерів - на сайті Indiegogo вже почалася кампанія по збору коштів. Цікаво, що в teamPixel поки не знають, у скільки їм обійдеться викуп Homeworld - права на серіал будуть продані в аукціонному режимі. Повідомляється, що в разі успіху teamPixel видасть оригінальну версію гри через сервіси GoG і Steam.

Джей Уїлсон покидає команду Diablo III

написав Третьосортний

Джей Уїлсон, гейм-дизайнер проекту Diablo III повідомив про те, що йде з команди розробників гри. Про це він написав на офіційному форумі компанії Blizzard. Уїлсон пояснив, що вирішив зайнятися роботою над новим проектом, оскільки він присвятив Diablo III останні 7 років. Найближчим часом він планує завершити роботу з грою. Поки не відомо, чим саме збирається зайнятися Джей Уїлсон.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора