Різне

Uncategorised

«ВКонтакте» намагається захистити номери телефонів користувачів

написав Третьосортний

Як повідомляє неофіційне співтовариство оновлень соціальної мережі «ВКонтакте» «LIVE Експрес», розробники проекту змінили зовнішній вигляд сторінки для відновлення доступу до облікового запису користувача. Це було зроблено з метою запобігання несанкціонованого розголошення номерів телефонів користувачів. На оновленій сторінці відновлення доступу користувач може побачити тільки міжнародний код і дві останні цифри номера телефону, на який буде відправлено SMS-код.

Творці Thief вибрали движок Unreal Engine 3PCPS4

написав Третьосортний

Кілька днів тому Марк Рейн, віце-президент Epic Games, повідомив, що графічний движок Unreal Engine 4 створювався для консолей наступного покоління, і, отже, ігри на його основі не з'являться на PlayStation 3, на Xbox 360, на Wii U. Але деякі студії, які працюють над проектами для PlayStation 4, все ж вибирають не саму нову технологію Unreal Engine 4, а Unreal Engine 3, яка перевірена роками. До їх числа зараховується і Eidos Montreal, яка створює екшен Thief на базі добре відомого розробникам графічного движка попереднього покоління.

Творець формату зображень GIF зажадав вимовляти його як «джіф»

написав Третьосортний

Творець одного з найбільш популярних форматів для анімованих зображень Стів Уілхайт вирішив давню суперечку на тему як правильно вимовляти «джіф» або «гіф». Програміст наполягає на тому, що вимовляти слід тільки «джіф». Нагадаємо, що формат GIF став відомий широкій аудиторії в 1987 році, створив його, тоді ще невідомий, програміст Уілхайт, співробітник компанії CompuServe. Цей формат дозволяє зберігати 256-кольорові зображення. Найбільш ефективним його застосування вважається для картинок з великою кількістю заливок однорідного типу, тобто найпростіших графічних зображень і логотипів.

Для користувачів Flickr безкоштовно доступний 1 Тбайт для зберігання знімків

написав Третьосортний

Інтернет-компанія Yahoo повідомила про свій намір надати користувачам на фотохостингу Flickr до 1 Тбайта вільного місця для зберігання фотографій. Причому абсолютно безкоштовно. Такі дії здійснюються, як складова масштабного оновлення сервісу. Представники компанії Yahoo недавно здивували всіх новим придбанням - сервісом мікроблогів Tumblr, а також згадали про те, що офіс компанії в Нью-Йорку поміняв своє місце розташування і тепер перебуватиме в колишньому офісі редакції The New York Times, на Таймс-сквер. На даний момент загальна чисельність користувачів сервісу Flickr налічує близько 90 млн. осіб.

«Яндекс» тепер має свою власну доменну зону

написав Третьосортний

ICANN - міжнародна некомерційна організація, яка займається регулюванням адресного простору в Мережі, схвалила заявку на створення доменної зони. Yandex, яка була подана російською компанією «Яндекс». Прес-служба компанії заявила про те, що до доменів верхнього рівня користувачам належить ще звикати, а поки «Яндекс» планує їх використовувати для власних ресурсів. На. Yandex буде міститися та ж інформація, що і на регіональних доменах компанії yandex.kz, yandex.ua і тд., яких на даний момент у компанії є досить багато.

Протягом хвилини користувачі YouTube завантажують по 100 годин відео

написав Третьосортний

Сервіс YouTube відзначає своє восьмиліття. В офіційному блозі відеохостингу говориться про значне зростання популярності сервісу, на сьогоднішній день користувачі завантажують протягом 1 хвилини понад 100 годин відео. Для порівняння зазначимо, що пару років тому обсяг завантаженого відеоконтенту за хвилину становив у два рази менше, а минулого року показник збільшився до позначки 72 години. Такі дані надані Techcrunch. У записі блогу йде мова про те, що протягом цих років кількість користувачів YouTube стало понад 1 млрд. чоловік.

Новий музичний сервіс від Google

написав Третьосортний

Під час проведення однієї з корпоративних конференцій розробників компанією Google буде анонсований новий потоковий музичний сервіс. Про це повідомили анонімні джерела порталу The Verge. Згідно з наданими даними, на даний момент вже підписані ліцензійні угоди між Google і найбільшими студіями звукозапису Америки. Доступ до музичних підпискам можна буде отримати через відеохостинг YouTube, а також за допомогою додатка GooglePlay на ОС Android.

У мережі Facebook вірус викрадає дані користувачів

написав Третьосортний

З недавнього часу у Всесвітній павутині поширилася шкідлива програма, що збирає дані про користувачів соцмережі Facebook. Вірус замаскований досить вміло і виглядає як звичайне розширення для популярних браузерів. Тому юзерам, які використовують браузери Mozilla Firefox і Google Chrome не рекомендується погоджуватися на оновлення будь-яких доступних додатків для браузерів. Таким способом зловмисники прикривають троянську програму Trojan: JS / Febipos.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора