Різне

Uncategorised

Соціальні мережі: люди охочіше діляться хорошими новинами

написав Третьосортний

Останнім часом ЗМІ виносять на перші шпальти різні неприємні новини, а гарні новини залишаються на другому плані. Однак вчені провели унікальне дослідження, результати якого змушують сумніватися в правильності цього підходу.

Google Street View дозволить користувачам побачити найвеличніші куточки Землі

написав Третьосортний

Широко відома компанія Google додала нову можливість перегляду за допомогою Street View панорамних знімків найвищих гір - Кіліманджаро, Еверест, Ельбрусу і Аконкагуа, за словами представників компанії дана функція унікальна і неповторна.

Formspring припинить роботу вже наприкінці поточного місяця

написав Третьосортний

У сервісу Formspring, який спеціалізується на питаннях і відповідях, виникли стратегічні проблеми, через які він незабаром закриється. Засновник даного сервісу Ейд Олона заявив, що керівництво сервісу не знайшло необхідні кошти для підтримки Formspring в робочому стані і тому сервіс закривається.

Вчені довели, що відеоігри сприятливо впливають на людський мозок

написав Третьосортний

Вчені з Сінгапурського технологічного університету провели експеримент, який показав, що комп'ютерні відеоігри можуть розвинути здібності мозку. Адам Чі-Мінг Ой (Adam Chie-Ming Oei) і Майкл Дональд Паттерсон (Michael Donald Patterson) поставили експеримент на п'яти людях, які раніше не захоплюються відеоіграми. У процесі дослідження впливу ігор на головний мозок, вчені запропонували учасникам експерименту кожен день запускати на своїх комп'ютерах, наприклад, «The Sims», «Battlefield», «Hidden Expedition», «Portal» і інші ігри.

Студія Zombies представила перший трейлер Daylight

написав Третьосортний

На недавно минулій виставці PAX East 2013 була представлена ​​унікальна гра на раніше не використаному движку Unreal Engine 4. Відома студія Zombies, в особі Джареда Герітцена, продемонструвала глядачам трейлер гри Daylight, яка є так званим психологічним трилером. Розробники повідомили, що це буде не зовсім стандартна гра, а скоріше віртуальна реальність на основі втечі з психіатричної лікарні, де виявилася головна героїня.

Electronic Arts анонсувала шутер Battlefield 4, створений на движку Frostbite 3

написав Третьосортний

Видавництво Electronic Arts представило свій новий тактичний шутер Battlefield 4 на Game Developers Conference 2013. Причому розробники показали не тільки хвилинний трейлер - відвідувачі конференції побачили значне відео Fishing in Baku довжиною 17 хвилин. Ролик вийшов дуже вражаючим - Battlefield 4 виглядає дуже ефектно.

Electronic Arts готує презентацію Battlefield 4

написав Третьосортний

Як повідомляє портал Polygon, компанія Electronic Arts може офіційно анонсувати чергову частину Battlefield вже в поточному місяці. Відомо, що видавництво вже розіслало запрошення, де вказано, що захід, присвячений Battlefield 4, відбудеться 26 березня.

World of Tanks, популярна білоруська MMOG, встановила черговий рекорд

написав Третьосортний

World of Tanks або Світ Танків - б'є рекорди популярності серед танкових екшенів. Гра оновила свій рекорд одночасного перебування користувачів на сервері, раніше вже занесений в «Книгу рекордів Гіннеса». Зафіксована 21 січня поточного року кількість одночасно граючих «танкістів» склала 190541 користувач. Це стало приводом для поновлення занесеного в легендарний реєстр досягнення дворічної давнини.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора