Різне

Uncategorised

Безпілотники терміновим чином знадобилися спецназу в Америці

написав Третьосортний

Управління командувань спеціальних завдань США (SOCOM) замовило компанії Insitu (чия донька Boeing) якнайшвидшу поставку партії спеціальних розвідувальних безпілотників середньої дальності, вартість яких склала близько 190 мільйонів доларів США. Про це повідомляється в Flightglobal, де вказується посилання на американське міністерство оборони.

Австралія уклала договір про продаж дванадцяти тисяч військових машин

написав Третьосортний

Міністерством оборони Австралії були завершені переговори з австралійською державною компанією Australian National Disposals про продаж списаного військового майна, повідомляє видавництво Defense Aerospace. За умовами договору дана компанія була наділена правом продати 12 тисяч автомобілів, які перебували на озброєнні австралійських сухопутних військ. З продажу техніки міністерство розраховує отримати понад 100 млн. австралійських доларів, це 104 млн. доларів США.

Apple вводить систему двофакторної авторизації

написав Третьосортний

Останнім часом на фірму Apple різко обрушився цілий шквал критики від користувачів і журналістів. Наприклад, варто нагадати про історію з новими картами в iOS 6, різкому зниженні ціни акцій фірми. Є проблеми також і в галузі безпеки: із зростанням популярності iOS і OS X зростає число різних шкідливих троянів і вірусів для цих платформ. Apple відмінно розуміє, як важлива захищеність даних користувачів.

Ремонт iPad

написав Третьосортний

Американська корпорація Apple останнім часом є одним із законодавців мод цифрової електроніки. Особливий попит наголошується на лінійку планшетів iPad. Це повноцінний робочий пристрій, який відносять до класу портативної техніки. Втім, Айпадом сьогодні нікого не здивуєш, але ця техніка дійсно варта, а тому настільки бажана.

На жаль, в ході експлуатації техніки можуть проявитися ті чи інші дефекти. Це може бути заводський брак, але найчастіше результатом поломки є не дбайливе ставлення з планшетом. У такій ситуації ремонт ipad планшета - це дійсно здорова ідея.

В організації найбільшої хакерської атаки звинуватили росіян

написав Третьосортний

Як заявив директор компанії Highloadlab, що спеціалізується на відображенні DDoS-атак, атака на сервери Spamhaus була ініційована російськими хакерами. Олександр Лямін зазначив, що раніше його компанія вже зустрічалася з технологією DNS-підсилення - росіяни використовували її, щоб боротися з ресурсами інтернет-шахраїв та сайтами, які пропагують наркотики і порнографію. Варто відзначити, що і компанія Spamhaus, а також CloudFlare, що брала участь у відбитті атаки, наголошують - найбільша в історії інтернету DDoS-атака теж включала в себе запити по технології DNS-підсилення.

Вийшла остання версія браузера Opera для Android-пристроїв

написав Третьосортний

Як повідомляє прес-реліз, компанія Opera Software анонсувала останню версію нового браузера для пристроїв, що працюють на платформі Android. Наскільки відомо, попередні браузери Opera для своєї роботи використовували движок Presto, але в новій версії браузера використовується новий движок - WebKit. Але це не остання зміна, яку внесли розробники у веб-оглядач.

Компанія Microsoft офіційно визнала, що Windows 8 потребує доопрацювання

написав Третьосортний

У недавньому часу аналітики проводили порівняння двох платформ, випущених компанією Microsoft - Windows Vista, визнаної гіршою ОС компанії, і Windows 8. Новинка не далеко пішла від рейтингів своєї попередниці, а тепер і представники компанії оголосили про провал десктопної ОС Windows 8. Про це зробила офіційну заяву Темі Реллер, головний маркетинговий директор Microsoft, під час інтерв'ю для Financial Times. Вона уточнила, що компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а всі недоліки будуть усунені в оновленій версії, яку Реллер назвала «грандіозною».

LiveJournal провела «реформу» головної сторінки

написав Третьосортний

У ніч з 24 на 25 червня LiveJournal змінив вигляд головної сторінки сервісу. Більше того керівництвом сервісу було прийнято рішення закрити дайджест LiveJournal.ru. Оновлений дизайн головної сторінки ЖЖ - творіння рук Студії Артема Лебедєва. Було поставлено завдання створити кардинально новий зовнішній вигляд і модернізувати принцип формування головних записів, що складають топ ЖЖ.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора