Різне

Uncategorised

Серед німецьких програмістів найбільш затребувані розробники на Java

написав Владислав

Як стверджують представники Gulp, найстарішої біржі фріланса в Німеччині, на сьогоднішній день серед фрілансерів найбільш затребувані фахівці в трьох мовах програмування.

Більше половини вакансій серед програмістів припускають володіння мовою Java або JEE. На програмістів C і C + + припадає близько 36% пропозицій. Ще 14% роботодавців потребують послуг фахівців в C #. Менш затребувані девелопери, які володіють мовами Бейсік, ABAP, PL / SQL, PHP, Perl або Javascript. Втім, для програмістів, які працюють з цими мовами, теж вистачає роботи. У березні кількість вакансій для фрілансерів, які володіють Javascript, зросла на 15%. 67% розробників вимагають за годину роботи від 60 до 80 євро, а середня зарплата програміста, за даними Gulp, становить 71 євро на годину.

AMD закінчила квартал зі збитками

написав Владислав

Опублікований днями офіційний фінансовий звіт компанії AMD продемонстрував, що перший квартал 2012 року виявився збитковим. За три місяці поточного року друга за розмірами після компанії Intel фірма-виробник процесорів для комп'ютерів забезпечила собі виручку в розмірі 1,59 млрд. доларів, що виявилося на 2% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Які електронні дані є найбільш цінними для користувачів?

написав Владислав

В результаті проведеного незалежним агентством Harris Interactive для Лабораторій Касперського соціологічного дослідження стало точно відомо, якою саме збереженою на комп'ютерах і різних гаджетах особистою інформацією найбільше дорожать їх власники.

Пошукова системи Bing може перейти від Microsoft до Facebook

написав Владислав

Нещодавно аналітик телеканалу CNBC Гері Камінські оприлюднив відомості про те, що Microsoft не виключає ймовірності передачі належної їй пошукової системи Bing у власність Facebook за певну кількість акцій цієї соціальної мережі відразу після того, як пройде IPO.

Оновлений Google + стане доступний в найближчі дні

написав Владислав

На блозі Google офіційно оприлюднені нововведення, які найближчим часом торкнуться інтерфейсу соціальної мережі Google +. Найяскравішим оновленням стане перестановка головного меню на ліву сторону сторінки. Кнопки навігації між розділами будуть розташовуватися вертикально, з'явиться можливість індивідуальної настройки користувачем структури меню.

Wikipedia тепер використовує карти OpenStreetMap

написав Владислав

Після встановлення компанією Google оплати за надання доступу до Google Maps для інтернет-ресурсів, користувачі яких звертаються до карт частіше 25 000 разів на добу, багато хто з них припинив роботу з цим сервісом. До цього числа увійшла й найбільша в світі інтернет-енциклопедія Wikipedia, яка тепер використовує в мобільних додатках OpenStreetMap.

Система фільтрації доступу в Інтернет в КНР серйозно вдосконалена

написав Владислав

Нещодавно вчені з Швеції Пилип Вінтер і Стефан Ліндског проаналізували технологію, яка дозволяє діючій в Китаї системі фільтрації відомостей з мережі Інтернет заблокувати практично будь-який трафік з системи Tor. В результаті вони прийшли до висновку, що китайці застосовують технологію ідентифікації потоку даних за допомогою глибокого аналізу з використанням спеціальних сканерів, які ідентифікуючи трафік в якості моста Tor, автоматично його блокують.

Реліз Grand Theft Auto V може відбутися вже в травні 2013 року

написав Владислав

На форумі Gamespot анонімним користувачем з посиланням на недавно звільненого з Rockstar North співробітника розміщена інформація про те, що реліз Grand Theft Auto V запланований на травень наступного року. Уточнюється також, що демонстрація першої версії гри відбудеться на виставці Е3.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора