Різне

Uncategorised

Легендарна стратегія Homeworld може отримати продовження

написав Владислав

Ігрова студія teamPixel планує придбати у THQ права на франшизу Homeworld. При цьому розробники звернулися до геймерів - на сайті Indiegogo вже почалася кампанія по збору коштів. Цікаво, що в teamPixel поки не знають, у скільки їм обійдеться викуп Homeworld - права на серіал будуть продані в аукціонному режимі. Повідомляється, що в разі успіху teamPixel видасть оригінальну версію гри через сервіси GoG і Steam.

Джей Уїлсон покидає команду Diablo III

написав Владислав

Джей Уїлсон, гейм-дизайнер проекту Diablo III повідомив про те, що йде з команди розробників гри. Про це він написав на офіційному форумі компанії Blizzard. Уїлсон пояснив, що вирішив зайнятися роботою над новим проектом, оскільки він присвятив Diablo III останні 7 років. Найближчим часом він планує завершити роботу з грою. Поки не відомо, чим саме збирається зайнятися Джей Уїлсон.

Splinter Cell: Blacklist вийде тільки в серпні поточного року

написав Владислав

Компанія Ubisoft перенесла реліз проекту Splinter Cell: Blacklist. Про це геймерам повідомили через відеоролик, розміщений на популярному ігровому порталі IGN. Отже, нова дата релізу екшена Blacklist - 20 серпня поточного року. Нагадаємо, що раніше видавництво планувало випустити гру вже навесні. Поки причини перенесення не розголошуються.

Розробники Mortal Kombat готують до релізу чергової файтинг

написав Владислав

Творці останньої гри з серії Mortal Kombat працюють над новим файтингом. Як повідомляє Eurogamer, NetherRealm в даний час розробляє файтинг під назвою Injustice: Gods Among Us. Імовірно, дата релізу намічена на квітень поточного року. Повідомляється, що в США гра з'явиться на прилавках 16 квітня, а в Європі - 19 квітня. Проект розробляється тільки для ігрових консолей PS3, Xbox 360 і Wii U. Відомо також, що видавництво Warner Bros. розраховує випустити дві колекційних версії гри.

Уточнена дата релізу Cyberpunk 2077

написав Владислав

Користувачі форуму NeoGAF виявили у першому трейлері Cyberpunk 2077 зашифроване повідомлення від студії CD Projekt RED. У ньому йдеться про те, що проект може бути представлений в 2015 році. При цьому, в повідомленні зазначено, що в процесі розробки терміни можуть бути відкориговані, тому геймери повинні бути готовий до того, що гра «вийде тоді, коли вийде».

Глава Quantic Dream виступив з критикою «сіквелізаціі» ігрової індустрії

написав Владислав

В інтерв'ю, яке Девід Кейдж дав популярному серед геймерів виданню Official PlayStation Magazine, він розкритикував явище сиквелів. За словами керівника студії, яка створила Heavy Rain, безперервний вихід продовжень завдає індустрії серйозної шкоди. Глава Quantic Dream підкреслив - випуск продовжень гальмує інновації та знищує креативність. «Всі, хто розуміє, що ігри - це не лише шутери, повинні також усвідомлювати шкоду від поставленого на потік виробництва сіквелів» - додав Кейдж.

Оголошена дата релізу The Walking Dead: Survival Instinct

написав Владислав

В інтерв'ю порталу Digital Spy продюсер The Walking Dead: Survival Instinct Гленн Гембл повідомив, що гра з'явиться на прилавках вже 29 березня. Мова йде про європейський реліз, дата старту продажів в США поки невідома.

Одна з шведських шкіл зробила Minecraft обов'язковим предметом

написав Владислав

Комп'ютерну гру Minecraft ввели в обов'язкову навчальну програму в одній з шкіл Швеції. Як повідомляє видання The Local, у школі імені Віктора Рюдберга заняття, на яких використовують Minecraft, відвідують приблизно 180 учнів. За допомогою гри школярам прищеплюють основи планування і проектування - діти створюють власні віртуальні світи і проектують у них системи забезпечення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора