Різне

Uncategorised

У минулому році інтернет-реклама принесла рекордні прибутки

написав Владислав Мислінський

За даними Interactive Advertising Bureau, реклама в глобальній мережі в минулому році продемонструвала серйозне зростання. Найбільше зростання було відзначено в третьому кварталі 2012 року. Прибуток від надання рекламних послуг в цей період досяг 9.3 млрд. доларів. Зростання склало 18% в порівнянні з третім кварталом 2011 року.

Користувачі Рунету все частіше використовують онлайн-сервіси для планування витрат

написав Владислав Мислінський

На думку експертів, за останні кілька років ставлення мешканців колишнього СРСР до планування домашнього бюджету в корені змінилося. Дослідження та опитування, проведені серед платоспроможної аудиторії Рунета, демонстраційні істотні зміни в підході до фінансового планування. Якщо раніше для обліку і планування фінансів використовувалися листок паперу і калькулятор, то тепер все частіше застосовуються різноманітні утиліти і програми для ведення обліку і планування витрат.

У мережі з'явилися відомості про дату релізу iPad 5

написав Владислав Мислінський

За даними інтернет-видання 9to5Mac, чергова версія планшетного ПК iPad буде представлена ​​навесні 2013 року. Видання посилається на популярний японський блог про пристрої Apple - Macotakara. У блозі повідомляється, що габарити нового планшета будуть трохи менші, ніж у iPad 4. Втім, 9to5Mac вважає, що ці очікування не виправдаються. Не виключено, що iPad 5 буде виконаний в стилі iPad mini, мініатюрного планшетного ПК з екраном діагоналлю 7.9-дюймів.Ця модель була представлена ​​23 жовтня минулого року.

Інформація сервісу Яндекс.Пробки транслюватиметься на Садовому кільці

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, в столиці Росії на Садовому кільці водії зможуть дізнаватися інформацію про завантаженість доріг з трьох екранів. На екрани, представлені компанією-оператором зовнішньої реклами IVM, виводиться інформація від сервісу Яндекс.Пробки. Вони розташовані близько найбільш великих перехресть Садового кільця: перехрестя з Великим Левшінським провулком, Барикадної і Нової Басманної вулицями. Водії можуть бачити дані про те, наскільки завантажені найближчі вулиці і загальна оцінка завантаженості доріг.

Samsung зробив крок назустріч Apple

написав Владислав Мислінський

За даними The Verge, корейська компанія Samsung планує відкликати свої клопотання про вилучення з продажу девайсів Apple, подані раніше в європейські суди. Нагадаємо, що дані клопотання були відправлені в суди Франції, Великобританії, Італії, Голландії та Німеччини. У них корейський виробник смартфонів і планшетів стверджує, що Apple незаконно використовує технології Samsung в області бездротової передачі даних.

Компанія Google представила сервіс відстеження переміщень Санта-Клауса

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в блозі найбільшої пошукової компанії, новий сервіс дасть користувачам можливість переглядати маршрут саней Санта-Клауса в режимі real-time 24 грудня, в католицький Святвечір. Сервіс, що отримав назву Santa Tracker, повідомить, де саме знаходиться в даний момент Санта-Клаус, куди він попрямує далі і яка кількість подарунків уже вручена своїм адресатам. Для відображення знаходження Санта-Клауса використовуються карти Google.

Британці - найактивніші покупці в інтернеті

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється на офіційному сайті британського регулятора Ofcom, жителі Англії є найактивнішими онлайн-покупцями. Такі результати Ofcom, дослідивши 17 країн світу, в яких найсильніше розвинений сегмент інтернет-торгівлі. У середньому, британські покупці витрачають на покупки в мережі 1743 долара (1083 фунта) щорічно. Австралійці, що опинилися на другому місці, щорічно витрачають на покупки в мережі 842 фунта. Треба сказати, що британський регулятор пов'язує високу популярність онлайн-покупок з великим попитом і дуже широким розповсюдженням стільникових телефонів.

У російському Google Play з'явиться музичний розділ

написав Владислав Мислінський

Як повідомляють представники найбільшої в світі пошукової компанії, в російському Google Play буде музичний розділ. Про це стало відомо на московській конференції Google Mobile Day, що відбулася 11 грудня. Втім, поки невідомо, коли саме стартує музичний розділ російського Google Play (раніше відомого, як Android Market). За словами Річарда Тернера, який курирує партнерські програми Android на Близькому Сході, Африці і в Європі, в даний час Google готує низку угод з правовласниками.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора