iStick - флеш-накопичувач для iPhone і iPad

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 795

Пристрої бренду Apple - iPhone і iPad - до теперішнього моменти були примітні відсутністю можливості розширення об'єму вбудованої пам'яті для зберігання контенту. Відтепер місткість дискового простору користувачі зможуть збільшити за рахунок застосування USB - дисків , також забезпечують можливість транслювання потокового відеотрафіка навіть в умовах відсутності підключення до Інтернету.

 Флешку , підключається до « яблучним » гаджетам допомогою порту « Lightning » , представила каліфорнійська компанія Hyper . Девайс вже отримав «добро » від представників корпорації Apple.

Оснащений роз'ємом Lightning накопичувач - не перше подібне пристрій , однак попередні зразки не " вміли » передавати відеофільми за відсутності з'єднання з Всесвітньою павутиною , на відміну від даного девайса.

До цього найбільш оптимальним способом розширення ємності апарату з логотипом «Apple» був спосіб, що складається в завантаженні контенту в хмару , але він переставав бути дієвим , коли губилося інтернет -з'єднання. Для взаємодії гаджета з накопичувачем iStick потрібно установка iOS -додатки ( поширюється на безкоштовній основі) , відповідальний за його запуск.

Накопичувач доступний в декількох версіях виконання , виходячи з обсягу пам'яті : 8 , 16 , 32 , 64 і 128 Гб. Виробники повідали , що пристрій може успішно застосовуватися для зберігання медіаконтенту ( фотознімків , відеороликів , аудіозаписів , документації ) і перенесення файлів на ПК або інші пристрої з портами USB.

Орієнтовна вартість новинки складе близько 129 доларів за накопичувач ємністю 8 Гб до 399 умовних одиниць за місткості 128 Гб. У продаж iStick надійде в серпні 2014 року. Цінники гаджетів збільшаться як мінімум на 10 доларів (транспортні витрати ) при продажу за межами Сполучених Штатів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора