eBay стане власником британського стартапу Shutl

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 960


Інтернет -компанією eBay буде здійснена покупка британського стартапу , іменованого Shutl . Даний проект спеціалізується на прискореній доставці товарів , замовлених через інтернет .   Представники eBay повідомляють , що завдяки придбанню даної компанії їм вдасться отримати кілька логістичних інноваційних технологій , серед яких і ті , що відповідають за швидку доставку електронних товарів.

Серед них можуть бути , наприклад , електронні ліцензії для отримання програмного забезпечення , відео та музичні записи. Компанія планує виробити інтеграцію Shutl з сервісом доставки , який називається eBay Now . Також буде розширено коло одержувачів на нових 25 американських міст. Президентом компанії Девінгом Венінг зазначено, що купівля Shutl яволяется черговим кроком розвитку оголошеної раніше програми , призначеної для прискорення локальної доставки послуг і товарів.

Крім нової покупки співробітниками eBay було повідомлено і про ряд нових функцій , якими можна буде користуватися при онлайн - шопінг в її інтерфейсі. Компанією , наприклад , реалізована система « колекцій » , де в групі будуть знаходитися товари , що зацікавили користувача. Угрупованням керуватимуть куратори , якими стануть продавці та експерти eBay .

Друзі сайту: якщо вам потрібно підключити інтернет дома чи в офісі, вам має знадобитись якісний оптоволоконный интернет киев, який ви можете собі провести та підключити всі свої пристрої. Окрім цього вас неодмінно здивує помірна ціна та вигідні тарифи на послуги!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора