eBay розкритикував рекламу від Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 851

13 березня The Guardian афішувала підсумки дослідження компанії eBay щодо ефективності пошукової реклами Google. Основний висновок доповіді полягає в наступному: придбання ключових слів для просування ресурсу в пошуку Google - даремна трата часу і фінансових коштів.

Майже весь прибуток Google складається з продажів ключових слів рекламодавцям. Слова можуть бути загальними кшталт «велосипеди» і «підводне полювання» або конкретною назвою бренду. Рекламні оголошення відображаються над результатами органічної видачі та виділені в блок «Реклама». На думку eBay, реклама нового бренду не приносить відчутного припливу відвідувачів на сайт, в той час як усталені бренди в рекламі самих себе не потребують. Самі ж потенційні клієнти під час пошуку потрібних товарів і послуг шукають безпосередньо товари та послуги, лише зрідка друкуючи назва бренду.

Ще одним висновком стало те, що не раз говорилося і обговорювалося, інтернет-користувачі з невисоким рівнем комп'ютерної грамотності не відрізняють рекламні оголошення від органічної видачі. Саме вони, не змінюючи запиту переглядають п'ять, десять, двадцять сторінок видачі в пошуках необхідного результату. У той час як просунуті інтернет-користувачі ігнорують рекламу і після перегляду однієї-двох сторінок змінюють запит.

Проводячи дослідження, компанія eBay прибрала рекламу свого бренду з Yahoo! і Bing, залишивши рекламу в Google. Весь обсяг переходів по рекламних посиланнях на сайт eBay був компенсований з органічної пошукової видачі. Для не брендового тесту було вибрано запит «мобільний телефон», який також показав невисоку ефективність такої реклами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора