Знайомимося з друком банерів

  • Переглядів: 321

Коли мова йде про створення зовнішньої реклами, клієнти найчастіше вибирають саме друк банерів. Ефективність продукту визначається місцем розташування, змістом, якістю зображення.

Вуличні банери можуть прослужити 2-5 років. Конкретне значення визначається щільністю матеріалу, а також тим способом, яким наносяться чорнило. Щоб зовнішня реклама була максимально ефективною, потрібно використовувати як мінімум дозвіл 480 dpi. Подібна картинка буде оптимально сприйматися ЦА з великої відстані. Хтось буде розміщувати банери на мобільних носіях. В такому випадку мінімальне значення виростає до 720 dpi і більше.

У деяких випадках бюджет у клієнтів не найбільший, особливо це стосується акцій, які є короткостроковими. У подібних ситуаціях прекрасно підходять звичайні ламіновані банери від print-banner. Коли ж заходи довше тривають за часом, варто вибирати матеріали, які є більш стійкими до зносу, більш щільними.

Можливості банерів

Чому банери дуже часто використовують в зовнішній рекламі? Тому що вони виділяються високою міцністю, непохитно пручаються ОС і мають чудову передачу кольору. Існує кілька видів такої друкарської продукції.

Наприклад, лита підходить для багаторазового використання. При друку з роздільною здатністю не менше 360 dpi. Йдеться про брезентовому матеріалі, який був прогумований. Він стійко чинить опір негативному впливу вологи, різних зовнішніх чинників.

Що стосується банерної сітки, то вона використовується, щоб створити такі носії, які будуть піддаватися високим вітрових навантажень. У чому головна відмінність від литих конструкцій? Наявність перфорованої поверхні. Розміщення можливе на висотних будівлях, ось чому дозвіл має бути як мінімум 480 dpi.

І також існує ламінований банер. У порівнянні з литим його щільність менше, має глянсову поверхню. Відмінний варіант для того, щоб провести рекламну кампанію, яка триватиме недовго.

Сподіваємося, що завдяки статті ви почерпнули нові знання про друк банерів та їхню ефективність. Очікуйте на свіжі публікації вже зовсім скоро!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора