Зміцнення парапетів балконів і лоджій

  • Переглядів: 673

Балкон або лоджію від зовнішнього світу відокремлює лише тонка плита. При склінні приміщення вага склопакетів і рам лягає саме на неї; ця ж плита обтяжується утеплювальними та оздоблювальними матеріалами. Всього цього стандартний парапет може просто не витримати. Щоб уникнути аварійних ситуацій і пов'язаних з ними капітальних витрат на ремонт балконів - свого і чужих, необхідно зміцнення парапету лоджії.

Як саме буде проходити ця процедура, залежить від ряду факторів.

  • Властивості використаного для зведення первинного парапету матеріалів також впливає на армування.
  • Важливе значення мають рівень зносу старих кріплень, а також кількість / масштаб їх пошкоджень, якщо такі є.
  • Тип конструкції парапету фактично зумовлює все укріплювальні процедури.

Словом, реставрація безпосередньо залежать від початкового стану парапету, і саме на цій базі приймаються всі рішення про те, як буде проходити майбутнє зміцнення парапету балкона. Компанія http://okna-biz.ru/praktika/ukreplenie-balkona/ допоможе уникнути форс-мажорних ситуацій і виконає замовлення будь-якої складності в стислі терміни.

Вибір матеріалу - найвідповідальніший етап ремонту

У сучасних будівлях використовується досить обмежене коло матеріалів для парапетів балконів і лоджій:

  • піноблоки,
  • металевий профіль,
  • дерев'яний брус,
  • цегла.

У кожного з них є переваги і недоліки, які потрібно враховувати. Для зміцнення балкона з металевим парапетом профілі, наприклад, можуть використовуватися для створення каркаса «з нуля». Але на відміну від кладки, вони ж служать і «латками» для ремонту існуючої конструкції без повного демонтажу. Зношені і пошкоджені частини каркаса вирізаються і замінюються аналогічними новими міцними деталями.

До речі, детальніше про преимущества окон из алюминиевого профиля ви можете почитати на сайті okna-biz.ru просто зараз.

Цегляна кладка - один з найшвидших способів зміцнення, що дозволяє провести всі роботи навіть в самому стислому цейтноті. Піноблоки також укладаються досить швидко, але для коректної роботи з ними потрібен вмілий муляр з досвідом «пінної» роботи; крім часу, піноблоки економлять також і гроші. Додатково до всього вони вогнетривкі і є чудовим теплоізолятором, дозволяючи економити на обшивці.

Нерідко проводиться також зміцнення залізного парапету лоджії дерев'яним брусом. Дерево в комбінації з профілями істотно підвищує міцність, чи не обтяжуючи при цьому конструкцію. Крім того, дерево набагато зручніше для монтажних робіт, оскільки відкриває широкі можливості для вибору утеплювача і облицювальної обшивки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора