Закриття третини сервісів Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 628

Багато користувачів Google здивовані, що компанія закрила корисний сервіс Google Reader, так як тепер виникають питання, в чому ж причина застосування таких санкцій до своїх продуктів.

Як зазначає gwern.net, в період існування компанії Google, з 350 продуктів було закрито приблизно 35 відсотків. Причини були різноманітні, сервіс міг не приносити доходу, бути застарілим або не мав зв'язку з соцмережами. Так, наприклад, не задовольнив корпорацію дохід від партнерської мережі Google Affiliate Network, яка була частиною рекламної платформи DoubleClick. В результаті, ця програма була закрита компанією Google. Можливо, вам потрібен обмен биткоин на приват24, який можна провести просто зараз за найвигіднішим курсом.

Фахівці відзначають, що закриють, швидше за все, в майбутньому також і сервіси Cloud Messaging і Correlate. Але, Пошук, Перекладач, Новини, Пошук картинок і інші власні сервіси Google точно не зачепить. Примітний факт, що в книзі Уолтера Айзескона «Стів Джобс» описано, що глава Apple рекомендував закривати деякі сервіси генеральному директору Google Ларрі Пейджу.

І як зазначає сам автор книги, Джобс настійно радив залишити Пейджу тільки п'ять основних продукту компанії. Таким чином, якщо вірити книзі американського журналіста, між двома компанія проходив обмін досвідом, який і вплинув на закриття певних сервісів Google. Отже, користувачі можуть не турбуватися, так як закриття деяких сервісів є вимушеним заходом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора