З'явилися «живі» фото безрамкового смартфона Xiaomi Mi MIX

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 610

Китайська компанія Xiaomi продовжує завойовувати ринки всього світу. На цей раз «зброєю» завоювання стала нова модель смартфона Xiaomi Mi MIX, головною відмінною рисою якого стала технологія залишила пристрій без рамок навколо дисплея.

Багато ЗМІ вже опублікували свої фотографії зі стенду компанії Xiaomi. Природно, багато хто зараз стоять в черзі, щоб власними руками доторкнутися до незвичайного смартфону Mi MIX з футуристичний дизайном.

Новинка була представлена 25 жовтня, поки модель позиціонується, як концепт смартфона майбутнього. Пристрій виконаний таким чином, що у нього немає рамок навколо дисплея, за винятком нижнього боку. За офіційними даними, дисплей займає 91,3 відсотка від усієї фронтальній панелі. Екран, при цьому, має діагональ 6,4 дюйма.

До речі, steam account можна вигідно придбати на сайті steamid.biz.

Дизайн унікального смартфона розробляв вже легендарний Філіп Старк. Крім відсутності рамок, гаджет може похвалитися корпусом, який виконаний з кераміки з твердістю 8 за шкалою Мооса. Цей матеріал має п'єзоелектричний ефект, тому розробникам вдалося повністю позбутися від традиційного розмовного динаміка - в ньому просто немає ніякої необхідності. Невелика рамка навколо дисплея і кнопки також виконані з кераміки. Відкрити корпус можна без особливих зусиль, так як немає пластикових з'єднань або клею.

Про те, коли концепт переросте в готовий продукт не повідомляється, але з огляду на інтерес по всьому світу, компанія Xiaomi може зважитися на його запуск уже в найближчому майбутньому. Поки ж технології можуть виявитися занадто дорогими для пересічних користувачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора