З'явилася нова інформація про Assassin's Creed IV: Black Flag від Ubisoft

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1605

У мережі з'явилася інформація про ключові особливості нової серії гри Assassin's Creed IV: Black Flag від Ubisoft. Створенням гри займаються відразу вісім студій. Компанія, яка очолює розробку чергової серії - Ubisoft Montreal поклала в основу Assassin's Creed IV: Black Flag принцип свободи дії.

Сюжет розгортається на території Вест-Індії на початку вісімнадцятого століття. Четверта частина матиме п'ятьдесят ексклюзивних локацій, а гравці зможуть здійснювати таку діяльність, як полювання на китів, плавання під водою і захоплення кораблів у відкритому морі. Залишиться і можливість замовляти вбивства. Головною дійовою особою буде Едвард Кенвей зі своїм кораблем під назвою «Галка». Серед інших персонажів можна виділити Едварда Тіча Чорна Борода, Енн Бонні та інших славетних майже три століття тому піратів..

Дія розвернеться на тлі привабливих пейзажів Гавани, Кінгстона та інших портових міст. Вплив на результат битви будуть надавати не тільки дії гравців, але і погода в морі. Гра у версії для PlayStation 4 відрізняється досить великою різноманітністю користувальницьких режимів, унікальною графікою і широкими можливостями контролера.

Нагадаємо, що серія відео-ігор Assassins Creed наразі налічує три частини, кожна з яких успішно продалася мільйонам геймерів та викликала захоплення критиків через нестандартні сюжетні лінії, високоякісну графіку та відмінний геймплей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора