YouTube змінив дизайн

  • Переглядів: 1373

Найбільший у світі відеохостинг YouTube з'явився в новому дизайні. В офіційному блозі відеосервісу повідомляється, що в новому дизайні увагу користувача акцентували на каналах, точніше на підписці на них. Тепер зліва на всіх сторінках відеохостингу присутня спеціальна панель, на якій розміщений список каналів користувача. Сюди ж включені посилання на найпопулярніші розділи, начебто збережених плейлистів і історії переглядів.

У момент програвання відео в новій панелі виводяться цікаві ролики. У той же час, сам відеоплеєр підняли вгору, а назву ролика і кнопка підписки змістилися під плеєр. До речі, тепер поряд з кнопкою для підписки стоїть лічильник підписників на даний канал. Керівництво сервісу повідомило, що сервіс буде радий отримати висловлювання користувачів на адресу нового дизайну. Повідомляється, що на сторінці відеохостингу в соціальній мережі Google+ буде розміщуватись інформація про майбутні сеанси зворотного зв'язку з розробниками.

Нагадаємо, що відеохостинг YouTube почав свою роботу 7 років тому. Як свідчить статистика цього, безсумнівно, одного з найпопулярніших сервісів Google, щохвилини на сервера закачується близько 60 годин відеозаписів, а кількість переглянутих щодня роликів перевищує 3 млрд.

Друзі сайту: купляйте якісні та дешеві запчасти джон дир до сільськогосподарської техніки та ви точно залишитесь задоволеним покупкою!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора