Yahoo! проводить чистку «покинутих» поштових скриньок

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1192

Американська інтернет-компанія Yahoo! планує звільнити величезну кількість «покинутих» акаунтів, щоб запропонувати їх новим користувачам. Як передає Game Center News, очікується що за літній сезон Yahoo! «підчистить» частину поштових адрес, на які за останній рік користувачі жодного разу не заходили.

Власники компанії розраховують, що «вакантні» адреси залучать нових користувачів. На сьогоднішній день однозначної цифри, скільки саме адрес буде піддано «чистці», не повідомляється. Погляди на подібного роду оптимізації серед інтернет-компаній різняться. Наприклад, Gmail повністю спростовує доцільність видалення «покинутих» адрес, аргументуючи це порушенням прав приватності користувача. У свою чергу, керівництво компанії Microsoft дотримується діаметрально протилежної думки і залишає за собою право видалити акаунт, який користувачі не відвідували його протягом 270 днів.

Настільки кардинальні перетворення в Yahoo! пов'язані з приходом нового керівника Марісси Майєр, яка щоб залучити нових користувачів повністю змінює політику компанії. Так, наприклад, Yahoo! було придбано кілька «нехарактерних» проектів, змінено оформлення сторінок і закрито ряд збиткових сервісів.

Наразі складно сказати чи видалення поштових аккаунтів є прямим порушенням прав користувачів, проте скоріш за все компанії з часом почнуть чистити старі скриньки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора