Yahoo! прощається з сімома проектами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1108

Компанія Yahoo! почала дотримуватися нової політики, і тепер її увага сконцентрована виключно на проектах, які складають основу компанії. Минулої п'ятниці компанією було представлено сім сервісів, які не пройшли перевірку і незабаром будуть закриті. Нижче перераховані всі проекти, які завершать своє існування до квітня поточного року.

Друзі сайту: можливо вам потрібна печать листовок дешево, яку ви можете легко та швидко замовити за цілком лояльними цінами для будь-яких цілей!

По-перше, Yahoo! збирається відмовитися від послуг сервісу Yahoo Clues, який став настільки популярним серед SEO-фахівців, цей сервіс в основному був призначений для аналізу ключових слів. Даний сервіс вперше був запущений два роки тому і надавав можливість користувачам проводити аналіз будь-яких трендів, Yahoo Clues видавав докладну статистику за різними даними, таким як вік, стать, місце розташування і т.д.

Крім того, скорочення торкнеться і сервіс Yahoo App Search, який полегшував пошук необхідних магазинів для покупки або скачування різних додатків для користувачів. Закінчать своє функціонування і такі додатки як Sports IQ і форуми Message Boards. Avatars, Updates API і додаток Yahoo для BlackBerry поки що продовжать своє існування, але залишаться без технічної підтримки.

Цікаво те, що Google, у свою чергу, на відміну від Yahoo !, навпаки став розвивати другорядні проекти, до яких наприклад відноситься Google Trends та інші схожі сервіси і додатки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора